Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már adhatom neki csak a bolti...

Már adhatom neki csak a bolti tejet?

Figyelt kérdés
már 3. napja adok neki tejet reggel,(14 hónapos)ma már 2dl-t adtam neki.Először 1dl-vel kezdtem,higitás-forralás nélkül,aztán másfél,ma meg már 2dl.Nem ment a hasa,nincs is kiütése.Adhatom neki most már nyugodtan a tejet reggel és este is szerintetek?És 3,5 -ös tejet adtam neki,az van rajta,hogy felbontás után hűtőben tárolva max 2napig fogyasztható.Tényleg csak 2napig adhatom akkor?Mert nem fogy el addigra,csak ha majd reggel is meg este 3-3-dl-t adok neki.Megkóstoltam,semmi baja,én is tovább szoktam tárolni/inni mint 2 nap.Akkor dobjam ki 2nap után,vagy adjam nyugodtan?
2011. okt. 10. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy dobd. Én még van amikor 4 nap után is odaadom, hisz semmi baja nincs. Ez csak egy követelmény, tájékoztató jellegű idő. Nyugodtan add neki simán a boltit, egyedül a tehéntejet forrald ha azt kap.
2011. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.A házi tehéntejre gondolsz gondolom,azt majd persze forralom neki ha azt kap,de még nem tudtunk beszerezni,igy csak boltit kap.
2011. okt. 10. 20:25
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor jó,én is igy gondoltam,hogy tovább is lehet adni,de sose vettem még észre hogy ez van irva a tartós tejekre,furcsa..
2011. okt. 10. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!