Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a jo babakocs? én...

Milyen a jo babakocs? én teljesen rosszul vagyok ezektöl az ormotlan nagy traktor méretüektöl.

Figyelt kérdés
tesoméknak olyan van és még a boltba se férnek be vele az ajto..mirért jo ezek a nagyok azt làtom szinte mindenkinek ilyen van..
2011. okt. 10. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

aki kertes házban lakik, és rosszak az utak, azoknak kényelmes.

Mi is olyat vettünk, de nagyon nem jött be!!!

Most egy kis kerekűt használok, peg perego venezia, nagyon szeretem!

2011. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szoval mondjuk kiràndulni tökéletes de sima jàrdàn jo a kisebb kerekü keskenyebb is nem?
2011. okt. 10. 21:00
 3/11 anonim ***** válasza:
A tökéletes babakocsi nem tul nagy,de a baba mégis kénylemesen elfér benne.Stabil,de nem nehéz,lehetőleg nem tul kicsi fujható kerekekkel.Fektethető háttamlával,állitható lábtartóval.És számomra lehetőleg 3 kerekű,vagy ha 4 akkor olyan ahol elöl is szimpla kerekek vannak.
2011. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ha elöl nem szimpla az nem jo?
2011. okt. 10. 21:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ilyen babakocsink van. Falun lakunk, és sokat sétálunk kint az össze-vissza töredezett, sok helyen hiányos járdákon. Tökéletesen bevált. A másik pedig, hogy egy kisebb kocsiban lehet, hogy el sem férne kényelmesen a babám, mert nagyon nagy már 5 hónaposan.
2011. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mondjuk én egy ilyenre gondoltam: [link]
2011. okt. 10. 21:24
 7/11 A kérdező kommentje:
nàlunk a buszon is ha azt a nagy babakocsit felteszik nem lehet töle elférni sött màsik babakocsi be se fér mellé azért gondoltam erre, de persze mindenki olyat vesz amilyet szeretne csak szerintem az ilyen praktikusabb nem?? de lehet én gondolom rosszul..
2011. okt. 10. 21:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Amit belinkeltél, egy sportkocsi, már stabilan ülni tudó babáknak való. az meg, hogy kinek az ideális, sok mindenen múlik: hol laksz, fogtok-e tömegközlekedni, milyenek az utak, mikor, milyen évszakban használod majd legtöbbet,stb.. Mivel mi vidéken,egy kisvárosban lakunk, sokat babakocsiztunk, télen is kint aludt a kertben a lányom, így bizony, kellett a széles, nagy mózeskosaras babakocsi. Viszont, ha ti nagy városban, emeletes

házban laktok, akkor praktikusabb a kis kerekű, kisebb méretű, esetleg kicsire csukható kocsi.

2011. okt. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
csak hordozo van hozzä de fektethetö szoval hamarabb is hasznàlhatom mint hogy tudna ülni nem??
2011. okt. 10. 21:40
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Neeem, ne viccelj! Nem teheted bele a kisbabát ebbe a sportrészbe, hiába döntöd meg neki a háttámlát!!! Ha a hordozó rátehető a vázra, akkor abba bele tudod tenni a pici újszülöttet, de télen az nem jó, mert kicsi a felület, nem fér el kényelmesen benne a baba. Olyat vegyél, amihez van mózes rész is!!! Ja és én ezt a kocsit sem venném meg! Nagyon kicsik a kerekei, ráadásul duplák. Elakadsz vele az első kutyagumin. Hóban pedig ne is álmodj róla, hogy tudod majd tolni. :)
2011. okt. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!