Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik sokat híztak! Hogyan...

Akik sokat híztak! Hogyan élitek ezt meg szülés után? Van egyáltalán hozzám hasonlóan nagy darab fiatal anyuka? Hogyan lehetnék csinos, és nem egy ormótlan hájkupac?

Figyelt kérdés

180 cm magas vagyok. 90 kiló :(

Kicsit megvisel, mert szülés előtt "csak" 65 kg voltam.

Császáros vagyok, még nem igazán tornázhatok. Séta, biciklizés gondolom mehet. De hiába, már 3 hónapja tartom ezt a súlyt és nem akar fogyatkozni :( Doki szerint félévet várjak a tornával. De addig mi lesz??? Én ekkora testre ruhát sem szívesen veszek. Pedig őszre muszáj lesz, mert egy régi ruhám sem jön rám...Szerintetek???

(Ja, a terhességem sem volt komlikációmentes, a szülés 8 óra vajúdás után császár lett,11 hét után még mindig vérzek, és mostmár nem is szoptathatok, gyógyszereket kell szedjek, még kb. 1, másfél hétig, hogy rendbe jöjjek.) Azután már gondoltam valami bogyóra is. De amíg ekkora dög vagyok, mit vehetnék fel ősszel???? Eddig jók voltak a pólóruhák. De eztán......:SSSS


2011. szept. 14. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom,ezt az időszakot túl kell élni!


Az én történetem: 50 kilós, jó alakú nő voltam, sajnos a terhesség alatt 25!!! kilót híztam. Ma már tudjuk hoyg mitől,akkor még nem tudotam,de ez utólag mármindegy is. Ennek a 25 kilónak nagyrésze valós hízás volt, NEM a baba és NEM víz. Képzelheted, az a normál súlyom fele.

A szoptatás időszaka alatt nem mozdult le semmi, és a pláne,hogy szétrepedt a bőröm is, és csúnya volt, lógott.


Sajnos csak 2,5 hónapig tudtam szoptatni,aztán egyik napról a másikra elapadt a tej - megszűnt az állandó éhség érzetem is. Olyannyira,hogy oda jutottam,hogy nem vettem észre hogy elmennek a napok úgy hogy gyakorlatilag semmit nem eszek vagy csak pár falatot. Na, a kilók így (meg a szerencsés alkatomnak köszönhetően lementek), de amíg volt rajtam plusz kiló addig bporzasztó volt.


Nem szivesen mentem emberek közé, nem szivesen csináltam semmi programot, szinte be voltam gubózva. Depis nem lettem,mert én így is jól elvoltam a babámmal, de azért lehetett volna másképp is csinálni. Aztán lementek a kilók, csak a kissé nyúlott, csíkos bőröm maradt, most újra babát várok,és kezdődik előről.


Ez van.

Túl kell élni az első időszakot, és nem törődni a plusz kilókkal és az alakkal, ki kellmozdulni levegőre, és a babára koncentrálni.


Ruházkodást illetően az első időkben abszolút megbocsátató,hoyg nem vagy tip-top anyuka, ha normáéáélisan és igéynesen (valamint tisztán) öltözködsz!

2011. szept. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én csak 170 cm vagyok most 38 hetesen 96 kg. Kb 6 megy majd le a babával, szóval én se leszek kis darab. Épp ma utáltam magam piszkosul mire a dokim úgy fogadott hogy mi a helyzet szépasszony? Ez jól esett:)

Ez már a második babám 29 éves vagyok, az elsőnél 22 kg-t híztam szülés után 90 kg-val mentem haza. 8 hónapig szoptattam és ez meg a séta segített leadni a kilókat. Én kifejezetten örülök hogy nem nyáron kell majd küzdenem és télen elrejthetem magam a vastag cuccok alá. fogyózni nem kell még de a kajára oda figyelek majd most is, remélem leszek olyan szerencsés mint az elsőnél.

2011. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szépen, tisztán, igényesen öltözködöm, hajam, körmöm ápolt, rendezett, sőt egy kicsit mindennap sminkelem is magam. Persze nem esek túzásokba, de a szemem azt mindig kihúzom :) Épp holnap megyek fodrászhoz. Barátnőim jönnek hozzánk, meg a férjem barátai is, szóval nem vagyok depis. Csak szar a tükörbe nézni. Mert nem úgy érzem magam, mint ahogy kinézek. :/ Mindig meglepődök rajta, hogy mekkora vagyok!!

A babámat imádom, inkább neki vásárolok rengeteg cuccot, ebben élem ki magam. Rajta legalább minden gyönyörűűű!:)))

Jó lenne lefogyni.

Én is nagyon csíkos lettem, a hasamon főleg és lóg a bőr is. Nem tudom mikor fog már végre eltűnni....Csak szomorú vagyok.:(((((((((((((((((((((((((

2011. szept. 14. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Ne legyél szomorú!!! Szuper hogy zajlik az élet, jönnek a barátok,és történik veled valami. Én sokkal rosszabbul voltam.

A kilók meg majd lemennek,ezen ne görcsölj - tudom, m@rha könnyű mondani.

Szóval tényleg amit leírsz nem vészes a helyzet, idővel lemennek a kilók, ha mástól nem akkor majd ha több időd lesz a gyerkőc mellett akkor legfeljebb mozogsz majd és attól!

Kitartást és sok örömet és boldogságot nektek az élethez!

2011. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad le hogy mekkora a babád.Az én kislányom 18 hónapos nekem most kezd lemenni ami még rajtam maradt,bár a régi nadrágjaim még nem jönnek rám.Én is császárral szültem,elég sokáig nehezen tudtam mozogni.A kislányom most van abban a korban hogy rohangálni kell utána,ennél jobb sport nincs hidd el.Le fognak menni azok a kilók.:)
2011. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
11 hetes.
2011. szept. 15. 06:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a szoptatás alatt híztam meg, pedig azt mondták akkor majd olvadnak le a kilók, sajnos nem így történt, pedig egyáltalán nem ettem sokat. És egészségtelent se, főleg gyümölcsön éltem. Most 2 éves a kisfiam és még mindig kellene fogyni... A hasam nekem is lóg és csíkos ez nem fog elmúlni, max halványodik kicsit. Ja és én is császáros voltam. Most 176 cm, 70 kg vagyok és a terhességem előtt 60 kg voltam, szoptatás alatt 90 kg. még leadnám azt a tízest, remélem menni fog. És neked is. kitartást.
2011. szept. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!