Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég kicsi mellem van. Fogok...

Elég kicsi mellem van. Fogok tudni szoptatni?

Figyelt kérdés
Babaprogramon vagyunk:) Nagyon nem szeretném tápszerezni,csak akkor hogyha tényleg muszáj.
2011. okt. 10. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mell méretétől függ hogy fogsz e tudni szoptatni.
2011. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen, fogsz tudni. :-)


Jó babavárást!

2011. okt. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 TKI Ibolya ***** válasza:
Fogod tudni.Én már a harmadik babámat szopiztatom pedig elég kicsi cickóim voltak.
2011. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

fogsz :)

én 10 hónapos koráig szoptattam a fiam :)

nem volt könnyű mert hiába nőttek meg a melleim a tejtől de mégis kevesebb volt mint másoknak. 4 hónapos koráig úgy oldottuk meg, hogy 1,5-2 óránként szoptattam. egyik mellemben max 110 volt, másikban 60ml... este fele annyi :S

4 hónapos korától este kapott sinlacot, így elég volt a tejem aztán a hozzátáplálással még tudtuk húzni. 10 hónaposan elégedetlen lett, hogy csak ennyi van ezért elválasztotta magát :(

2011. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A méretnek semmi köze a szoptatásképességéhez :) Erre én is jó bizonyíték vagyok: 75/B-s mellekkel már 4 gyerkőcömet szoptattam és még tejtestvéreik is voltak..

A tejtermelést a hormonok indítják be és nagyon-nagyon ritka, hogy egy nő képtelen legyen szoptatni a babáját.

2011. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nő a mell terhesség alatt?
2011. okt. 10. 21:39
 7/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok, igen, nő. Nekem most, 13 hónap után alakultak vissza, most az egyik még nagyobb egy kicsit, mert abból szopizik még a lányom. Nekem az eleje fájdalmas volt, kb 6 hétig rossz volt a szoptatás, viszont annyi tejem volt, hogy összesen 74.900 ml tejet adtam le más kisbabák részére. :-))
2011. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Alinaaa ***** válasza:

A 75B melltartó kicsi szokott lenni(márka függő). Most 3 hós a fiam, szoptatok, van tejem elég. A fiacskám elég nagy étkű. A tejem zsíros, így a kis vasgyúró már 7 kg.:)

A reggeli kelésnél nem lehet megmozdítani a mellem, annyira kemény a tejtől, és ki sem issza teljesen. Olyan 150 ml kijön simán:)

A sógornőmnek D-s mellei vannak és már hozzátáplál és tápoznak.

Ennyit a mell méretéről:)

Sok sikert a babóhoz:)

2011. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagynénémnek hatalmas mellei vannak, de a kisbabáját sajnos csak 1 hónapig tudta szoptatni, mert elapadt a teje.
2011. okt. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) És mik azok az ételek italok amitől több tej termelődik ?:)
2011. okt. 11. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!