Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha kicsi a mellem (75B) akkor...

Barbara2012 kérdése:

Ha kicsi a mellem (75B) akkor fogom tudni szoptatni a babámat? Vagy nincs összefüggés a kettö között?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 11:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés és a 75B nem is kicsi.
2011. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 alaszka ***** válasza:
100%
Nincs semmi összefüggés. Nekem is akkora, 48 kg vagyok, és a 2. babámat másfél éves koráig szoptattam. Ellenben a kórházban volt egy lány, hatalmas méretekkel, és nem indult be a teje. Bírom, mikor rámnéznek, és lesajnálóan kérdezik tőlem: "Van tejed?" A babám, ducibb mint az átlag, és azt hiszik mindig hogy tápszeres...Nyugi, fogsz tudni szoptatni. Természetesen enni, inni kell!
2011. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A 75B nem kicsi.És sokkal jobban, mint egy nagy mellből, aminek a háromnegyed része zsír.
2011. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 alaszka ***** válasza:
Előző vagyok, az első babámat másfél évig, elírtam, a kicsi most 3 hónapos.
2011. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

1. A 75B átlagod méret, nem kicsi.

2. A mell mérete és a tej mennyisége között semmi összefüggés sincs, ugyanis a tejtermelésért a tejmirigyek a felelösek, a mell méretét meg a zsirszövet adja.

2011. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Sőt!

A kicsi mellben rövidebb a tejcsatornák hossza, kisebb a mellgyulladás esélye.

Én 70 A-val szoptattam már két gyereket, fejenként 20 hónapig, az első 9 hónapban tejleadó voltam, szóval ne aggódj...


Ha még nem szültél, és "ráérsz", akkor a www.lll.hu oldalon sokat olvashatsz a szoptatás mikéntjéről. Én is innen "készültem" első baba előtt, megéri!

2011. okt. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ez nem befolyásol semmit.

Van egy ismerősöm, akinek szinte 0 cicije van, és mégis sokáig tudta szoptatni a kisfiát.

egyébként meg nőni fog a terhesség során a melled.

2011. okt. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70 A mérettel rengeteg tejem volt. Mint előttem is írták nincs összefüggés a mellméret és a tejmennyisége között.
2011. okt. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

11.51-estől kérdezném,hogy mennyi tejet tudtál leadni és milyen sűrűn fejtél,mert azért kis mell keveset tud tárolni?Gondolom,akkor sűrűbban kell fejni és szoptatni is,hogy sok tej legyen vagy hogy van ez?Mindíg kíváncsi voltam,hogy lehet kis mellel valaki anyatejleadó.

Köszi

2011. okt. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Lesz még nagyobb szülés után :-D Enyém is ekkora volt, ma már kettő számmal nagyobb melltartót hordok, hónapok óta szoptatok és semmi gond nincs , van tejem.
2011. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!