Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jólesik a víz télen is a...

Jólesik a víz télen is a babának séta közben, vagy jobb egy langyos tea?

Figyelt kérdés
9 hónapos kisfiam vizet iszik, aminek nagyon örülök. Viszont lehet jobb ebben a hidegben ha teát adok neki, de félek akkor leszokik a vízről. Véleményetek?
2011. okt. 11. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:

2 javaslat:

vizet is melegítheted, vagy

adhatsz cukor nélküli teát.

2011. okt. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En maradnek a viznel. Az enyem is azt iszik, telen is vizet fog kapni. Szobahomersekletut. Majd bebugyolalom a vizet is, mint a gyereket, hogy ne huljon ki :)
2011. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En melegen adok neki inni.
2011. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Télen nyáron vizet kap a lányom, mást nem is fogad el. Szerintem nem szükséges rászoktatni a teára, azért mert tél van. 20 hós kislány anyukája
2011. okt. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy télen séta közben nem is nagyon lesz szomjas a gyerek/baba. Ha nem vagytok kint több órán keresztül, 1 órát kibír szomjan, és akkor otthon iszik szobahőmérsékletű vizet.
2011. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés! Én is ezen gondolkodtam mostanában.

Kislányom 17 hónapos koráig csak őszilevet volt hajlandó inni. Aztán egyik napról a másikra vízre váltott, aminek nagyon örülök. Én sem szeretném visszaszoktatni az édes innivalóra. 1-2 korty gyümölcsteát pici cukorral, citromlével nagy ritkán reggelenként megiszik, de ennyi.

A vizet melegítem neki, na de a langyos vizet inni...

Szerintem borzalmas.

2011. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon gáz langyos vizet inni.(mint a pisi) Nekem sem esne jól. Hippes teát csináltam neki, felmelegítettem és az úton azt issza. Itthon marad a víz. Köszönöm!
2011. okt. 12. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!