Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposan jöhet már a foga?

Haramia kérdése:

3 hónaposan jöhet már a foga?

Figyelt kérdés

Kisfiam 13 hetes és 1 hete dől belőle a nyál, most pedig 2 napja már zöldes, nyálkás a kakija. Fájni nem fájlalja semmijét, de a kis ujjait állandóan a szájába tömi. Ha ez tényleg fogacska, mennyi idő amíg előbújik (akiknek már volt esetleg ilyen, mennyi idő volt?)

Köszi a válaszokat!


2011. okt. 11. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Jöhet, de innen lehet ez még több hónap. Amikor már látod dudorodni is, akkor pár nap, vagy hét
2011. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam kb 2és fél hónapos korától nyáladzott és 4 hónaposan bújt ki az első fogacska. Szóval igen, lehet, hogy ez már a foga :)
2011. okt. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jujj de jó, :) de cuki lesz fogacskával (is)

köszi a segítséget!

2011. okt. 11. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, ahogy írtad.3 hónaposan elkezdett nyálat csorgatni, ette az öklét, aztán mindent, amit talált.A kaki mindig folyós volt, mert akkor még csak szoptattam, néha zöld is volt.Azt mondta rá a doki, hogy átmeneti széklet, semmi gond, valószínűleg, túlette magát.Gondolom azért, mert ilyenkor több epe választódik ki neki, és ez jelenik meg a kakiban.( attól is lehet zöld, ha egy picit több tápszert kapott, ha tápszeres)Mégis 7 hónaposan jött ki az első..Ő sem fájlalta semmijét addig.Szóval ilyen is van.Nálunk a dudorodás nem számít, mert sokszor hónapok telnek el a dudortól a fogig.Egyedül azt nézem, hogy kis csíkban fehéredik -e már az ínye.Ha igen, akkor pár napon belül lesz fog.Én a többi tünetet nem is nézem már.
2011. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. 3 honapos kortol kezdve nyálazott, rágta a kezét. Szerintem csak ismerkedett a kezével. Az anyosom halálra idegesített, hogy már jon a foga. Minden nap megkérdezte, hogy nem e jott ki a fogacska. Perszehogy csak 5 és fél honapra jott ki az 1. fog. Rá egy hétre a második fog. Most 9 hos a kislány, de a felso fogak még nem jonnek. Ha nyugos, vagy egyszeruen rossz a kedve az anyosom rogton a fog kártyát huzza elo. Ilyen erovel 2-3 éves koráig csak a fogra fog majd mindent.
2011. okt. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 hónapos kora óta folyik a nyála a lányomnak, és kb 10 hetes kora óta eszi az öklét. Most 13 hetes, fogaknak semmi nyoma.
2011. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 3 hónaposan nyálzott a kisfiam, 4 hónaposan kibújt az első foga, 2 héttel utána a 2. Most 5 hónapos, és lassan majd jönnek a felsők is.


Persze, hogy lehet attól.

2011. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!