Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 és fél hónapos a kislányom,...

6 és fél hónapos a kislányom, már 5 hónaposan kijött két fogunk, azóta semmi, viszont nem alszik, éjszakánként van, hogy 8-szor is felkel. A foga jöhet? Milyen jó ötleteitek vannak, hogy jobban aludjon? (még ki nem jönnek a fogak, ez lesz? )

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Neked is most jött ki a fogad? Elég későn!

Lehet,hogy azért kel fel a lányod éjjel,mert jön még foga,de az is lehet,hogy nem lakik jól a vacsorával!

2010. szept. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia. 5 hós lányom szintén sokszor fölkelt éjszakánként az elmúlt napokban,kinlódik a fogával (még egy sincs). vettem viburcol kúpot, az első két éjjel nagyon szörnyű volt, a harmadik csak simán szörnyű. Tegnap adtam neki negyedik alkalommal és szépen aludt, fél 4kor is csak enni kelt föl és fél 6tól volt nyűgösebb a helyzet. szóval tényleg jónak tűnik ez a kúp.előtte volt olyan, hogy egy óra sem telt el éjjel két sírás között.Egyébként egyik éjjel (mellettem alszik a picim egy fotelágyon) már annyira sírt, hogy visszatettem az ágyba és elkezdtem maszírozni kézzel az ínyét. azonnal csönd lett és szépen aludt tovább.
2010. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
5 hónap után eltelt igen egy kis idő, és még semmi, csak duzzadt fent az ínye. Este megiszik 200 ml tápszert, és van úgy ,hogy elalszik, és 1 óra múlva már kel is.
2010. szept. 13. 18:25
 4/5 A kérdező kommentje:
Vettem ma norufen , narancs ízűt, mondták próbáljam ki, hátha jó lesz.
2010. szept. 13. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak az a baj a nurofennel,hogy azt már csak akkor célszerű adni,ha már látod a csíkot!Mert nem lehet sokszor adni!

Nekünk 3 hósan jött az alsó kettő,6 hósan a felső kettő,és onnantól nem aludt át egy éjjelt sem a most 9,5 hós lányom!Most kezdtem el a chamomilla ch 30-at adni és 3 napja alszik!max napi 4*5 golyót lehet adni,én sak reggel este adom!Amúgy tegnap előtt kijött az 5-ik foga már van csík a másik oldaon is!és felül is duzzadt!Szóval szerintem ezek akkor is jönnek és kínoznak amikor még se duzzanat se csík!

Próbáld ki szerintem ezt!

2010. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!