Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám, tegnap meg...

Alaszka kérdése:

4 hónapos babám, tegnap meg ma állandóan szopizik, más is van így?

Figyelt kérdés
A 3 órát gyakorlatilag sosem bírja ki, de most pár napja, ezzel alszik, ezzel kel, van hogy óránként...És sokan megszólnak, hogy milyen kövér baba...De mit csináljak,ne adjak, amikor kér?
2011. okt. 12. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg fejlődési ugrásnál vagytok, semmi gond, majd szépen kompenzálódik a dolog, ne izgulj.

A piszkálódóknak meg üzenem, hogy anyatejes babát nem lehet túletetni, így kövér sem lesz, legfeljebb egészségesen, babásan pufók, az meg teljesen rendben van. :-)

2011. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom is durván rá van kattanva a cicire mostanában, pedig már 6 hónapos (szintén ezzel alszik-ezzel kel). Be is durrant úgy a mellem, hogy 3 hónap után újból elő kellett vennem a mellszívót az éjjel! Gondolom nálunk is fejlődési ugrás van, de lehet, hogy közrejátszik az is, hogy egy hete kezdtem a hozzátáplálást, ja és jön a foga is...:)

2-3 óránként eszik a mai napig is, mindig is így volt és egyáltalán nem kövér (mint ahogy előttem is leírták, az anyatejes babát nem lehet túletetni).

2011. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem is így szép egy baba, ha ki van gömbölyödve, de mindegy. Hát ha enni akar én nem kínzom, adok neki, amikor kéri. Közrejátszik az is hogy a cumit nem szereti, így ha csak cumizni akar, akkor is én kellek neki.
2011. okt. 12. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Enyém sem cumizik... ;))

2011. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 4 hós a babám és ugyan ezt vettem észre. 2 napja többet enne, gyakrabban, nem bírja a három órát ki. Tegnap éjjel másfél óránkét keltett, hogy éhes.

Remélem ma jobb lesz!

2011. okt. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, mi is másfél óránként ettünk éjjel...megint. Meg tegnap napközben is. Lehet az időváltozás is megzavarta őket.
2011. okt. 13. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!