Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred ennyit? Miért nem...

Miért ébred ennyit? Miért nem alszik? Mi baj lehet?

Figyelt kérdés
11,5 hós anyatejes babám kb. két hete minden éjjel kb 3-8x kel. Felsír, felvisít vagy csak nyöszörög. Van amikor felébred van amikor nem, ha kiveszem hátrafeszíti magát és alig bírom megtartani, ha leteszem sír tovább. Fogzás lehet, de próbáltam nurofent, sőt cataflam cseppet is, de ugyanúgy felébredt fél óra múlva sírva. Pedig a cataflam nagyon erős. Nem tudom mi lehet a baja, teljesen "zombi" vagyok. Ma éjjel én 1 órát aludtam, egész éjjel sírt (kb.20-30 percenként).Éhes nem lehet, mert eszik napközben, vacsizik is és cicin alszik el. Segítsetek! Kezd felborulni a napirendünk...én meg kiborulni. Köszi!
2011. okt. 12. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem megszokásból kel.Bár azt nem írtad, h szopizik e éjszaka. de nekünk attól kezdve lettek nyugodtak az éjszakák, h a szopit elvettem tőle. Addig ő is kelt, akár 4-5x is vagy többször, aztán amikor már nem kapott cicit éjjel este 9-reggel 7 -ig aludt.

Próbáljátok ki a viburcol kúpot.

2011. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. 2 hónapos kora óta nem eszik éjjel. Most beleszív a cumisüvegbe (víz), befordul és alszik kb. 20 percig, aztán megint sír.Ez megy reggelig. De a cumisüveget sem adom már oda, nehogy hozzászokjon, hogy csak azzal tud visszaaludni. Más ötlet?
2011. okt. 13. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:

nálunk is ez van, kiderült,hogy én kellek neki, gondolom a szeparációs szor. erősödött fel ennyire. most a hasamon alszik, olyankor jó mélyen elalszik és saját maga lemászik mellénk az ágyra és reggelig már nem ébred fel.

ami még bevált korábban (akkor azért ennyire nem sírt), hogy nem takartam be éjjelre és kinyitottam az ablakot. Ez 99%-ban baválik nálunk. most,hogy hidegebb van persze be kell takarni, de a hideg levegő nagyon-nagyon megnyugtatja. (nem fázott még meg soha) és ha mélyen elalszik becsukom az ablakot.

2011. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy egyszer ennek is vége lesz. A fiam is "rossz" alvó volt, nem egyszer volt átvirrasztott éjszaka. Ma már 2 éves és 90%-ban átalussza az éjszakákat.

A felkelés oka lehet akármi(fog, szep.szorongás, front, mozgásfejlódés), mindig van mire fogni:-)

2011. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi nektek! Hát ez az, hogy mindig van mire fogni. :)

Ja, melletünk sem alszik, ugyanazt csinálja, mint a kiságyban. Most megnéztük egy alvásprogrammal, hogy milyen mélyen alszik 1 éjszaka...hát aszerint szinte egész éjjel mocorog, alig van mélyalvási szakasz. :((

Biztos vége lesz egyszer, azt várom!

2011. okt. 15. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor túl van pörögve! nappal amilyen gyakran csak tudod próbáld meg letenni aludni - ha más nem tedd kenguruba vagy vmilyen hordozókendőbe és ne vedd ki, ha mocorog sem. előbb-utóbb elalszik majd rajtad és egyre nagyobbakat fog aludni (tapasztalat)
2011. okt. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!