Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SEDATIF PC homeopátiás szerrel...

SEDATIF PC homeopátiás szerrel kapcsolatos tapasztalataitok, észrevételeitek, tanácsaitok?

Figyelt kérdés
1 éves a fiam, 1 hétig hatott, 2 napja megint nem alszunk! Hogy adagoltátok? Mennyi ideig használtátok folyamatosan? Köszönöm
2011. okt. 12. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy szedtétek? Nem volt nagyon erős, mert nekem az volt...Csak időszakonként egy-egy szemet vettem be, az bevált.
2011. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Esténként 1/2 tablettát oldtam fel neki 2,5ml vízben. A gyógyszerárban azt mondták max 2 hétig adható! Vagy jobb lenne ha én szedném (3x2 az előírt) és szopizás közben bekerülne a fiam szervezetébe is? Teljesen tanácstalan vagyok...
2011. okt. 14. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát Én saját részre szedtem, mert nagyon-nagyon depisnek éreztem magam és nem tudtam aludni. Az előírás szerint szedtem, de akkor úgy kiütött, hogy este a sírásra felkeltem és nekimentem az ajtófélfának, mert nem vettem észre. :( Nektek a babának adták? Erről még nem hallottam. A tejből nem tudom mennyi megy át, mert nálunk a baba nem nagyon aludt tőle jobban. Bár mondjuk Ő most sem alszik valami jól. Most 1 éves és egy hónapos egyébként.
2011. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel nincs benne hatóanyag, ezért nem is fog hatni! A homeopátiás szerekről tudni kell, hogy csak a gyógyulásba vetett hit által gyógyítanak. (Köztudott, hogy aki pszichésen gyengébb, annak az immunrendszere is legyengül. Ha elhiszed, hogy gyógyszert kapsz, akkor egészségesebbnek, a gyógyulást illetően magabiztosabbnak fogod hinni magad, ezáltal az immunrendszered is erősebb lesz. Illetve homeopátiás fájdalomcsillapítók, nyugtatók, meg egyszerűen úgy hatnak, hogy magadba beszéled, hogy márpedig hat, és ezért fog hatni, nem azért, mert bevettél valamit. Akár anélkül is elérhető ugyanaz a hatás.)

Az, hogy 1 hétig hatott, az a véletlen műve. Valószínű, ha feloldott Sedatif PC helyett langyos teát itattál volna vele, ugyanígy "hatott" volna.

Szóval.. én azt mondom, placebónak jó a Sedatif PC, meg az összes többi homeopátiás szer, de mondjuk egy 1 éves szervezettől még ne várjd, hogy a placebó-hatás működni fog.

2011. nov. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!