Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet olcsó és jó minőségű...

Hol lehet olcsó és jó minőségű body-kat vásárolni? + melegítőnaci, aki tud?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tesco, cherokee és f&f, nagyon szeretjük, bodykat meg rugikat már szinte csak onnan vásárolok. nagyon kényelmesek, nem nyúlnak, nem bolyhosodnak, nem fakulnak, jó a szabásuk.
2011. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Milyen kiszerelésben és mennyibe kerül pl. a Tescos? Nem találom a neten...

Köszi!

2011. aug. 22. 16:23
 3/17 anonim ***** válasza:
A Tesco tényleg jó csak nem olcsó.. Legalábbis nekünk nem az. Én a Scamp-ből szoktam venni zsákbamacskát. Most 600 Ft-ért vannak hosszú ujjú body-k és száras rugik, ez elég jó ár.
2011. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Bababoltokat és kínai üzleteket NEM igazán javaslom, előbbiek nagyon drágák, utóbbi pedig nem mindig megbízható minőség.

Ahogy az előző válaszoló írja, Tesco babaholmik nagyon jók! Nekünk még az angol turi szokott beválni, igaz arra rá kell szánni az időt, de ott is nagyon divatos és jó minőségű, szinte teljesen új rucikat szoktunk találni.

C&A is egész jó szokott lenni, csak nem minden üzletben azonos a választék.

2011. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen, a Scampot is néztem, de annál is olcsóbbat keresek, legalább 20-30 bodyt szeretnék venni.


Most találtam egy ilyet, body és talpas nacijuk is van ugyanazon anyagból, ahogyan a scampnél is van, csak ez még olcsóbb. Viszont nem tudom milyen..


[link]

2011. aug. 22. 16:27
 6/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


A Tesco egyáltalán nem drága, főleg ha akció van, általában mindig van. Pl. én most 500 Ft/db áron vettem hosszú ujjú bodyt, múlt hónapban pedig 5 db hosszú ujjú body volt egy csomagban 1.700 Ft. Nagyon szép színes mintás, Micky egeres, szóval nem snassz fehér.

Illetve vettem ég 2.100 Ft-ért kettes csomagolású szépséges rugadalózót.


2-es, 3-as, 5-ös meg darabonkénti csomagolás is van.

2011. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Pont a napokban néztem Tesco-ban babaruhákat, egy-egy body 5-800 Ft körül van, rugi / body szettek, 3-5 darab asszem 3000 Ft-tól kezdődnek. (A turiban egy kg ruha ennyi, és az egy közepes méretű szatyornak megfelelő mennyiség, persze van aki ódzkodik a használt dolgoktól, nem tudom te hogy vagy vele. )
2011. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. aug. 22. 16:29
 9/17 anonim ***** válasza:
Én a Lidl-ös saját márkásból vettem már többször body-t és harisnyákat, még sosem bántam meg. Hétvégén is vettem, 3 db hosszúujjú body került 1500 Ft-ba. Lidl-ben most 1700 Ft-ért van vékonyka kordnadrág, de azt nem vettem. Aldi-s saját márkásat is vettem már, az is jó, és én is szoktam Tesco-sat vásárolni, azok is jók.
2011. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

tesz vesz:)

Viccen kívül nagyon szuper cuccokat szoktam onnan venni,több darabosakat,vegyesen is pl:bady,póló,nadrág stb.

Korrekt áron és márkásak!

2011. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!