Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejér megyében merre van...

Fejér megyében merre van olyan baba bolt ahol olcson lehet vásárolni? Vagy itt a neten hol lehet rendelni olcso baba dolgokat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Mór, Dózsa György u 11. Az egyetlen bolt a dunántúlon ahol pl egészségkártyával vásárolhatsz. Szerintem nem is drága. A férjem ma is ott vásárol...
2009. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
enenk a boltnak itt a neten nincs katalogusa?
2009. márc. 19. 12:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs. Ez egy kicsi bolt egy pincehelyiségben a penelok alatt.
2009. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
itt a neten nem tudsz olyant ahol rendelni lehet?mert van egy jo hely tikotiko jo az árak is de Nyiregyházán van. Igaz inegyen ki szállitják a megrendelt árut de szeretnék el menni személyesen és ugy meg venni a dolgokat.De nagyon messze van tölem Nyiregyháza.
2009. márc. 19. 12:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én egy Székesfehérvári boltot ajánlanék, melynek van webáruháza is. Nikicabababolt.

[link]

2009. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszike a választ.
2009. márc. 19. 12:44
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudok sajnos, de ezeket a neten találtam.

2009. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Na mégegyszer. :)

2009. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hova valósi vagy, Fehérváron tényleg jó a nikicabababolt, de meg kell mindent alaposan nézni, kiságy legolcsóbb és fa jó minőségű a Brendonban van, nálunk Polgárdiban van egy jó ruhabolt és én a teszveszen szoktam nézelődni új dolgok is vannak boltbeli töredékéért.Auchanban is vannak dolgok olcsóbbért, pl pelenkázólapot, kádat ott vettük.
2009. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia Utolsó (bocsi a kérdezőtől) Én is Polgárdiban lakom, nemrég költöztünk. Melyik az a ruhabolt?
2009. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!