Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes babakocsihoz lábzsákot...

Érdemes babakocsihoz lábzsákot vagy bundazsákot venni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Turiban töredék árért kapsz.

2011. febr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyáron születik a baba, de őszre gondolok meg télre, hogy érdemes venni valamelyiket, mert elől nyitott a babakocsi. És melyiket érné meg jobban, tehát amit sokáig tudok használni.
2011. febr. 2. 09:13
 3/6 TKI Ibolya ***** válasza:
Szerintem igen.Az egyik gyerekem télen a másik tavasszal született de mind a kettőnél sokat használtam.Nekünk csak lábzsákunk volt de még az 1 évesre is ráhúztam ha elaludt a kocsiban hideg időben a pléd fölé.
2011. febr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TKI Ibolya ***** válasza:
Szerintem a lábzsák jobban megéri.
2011. febr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van univerzális vagy csak a babakocsi típusának megfelelőt vehetek rá?
2011. febr. 2. 09:20
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!

teszvesz, vaterán is sok van jó áron a bundazsák jobb mert be tudod kötni és hátul is melegíti a babát a legtöbb jó mindenféle babakocsiba nem annyira márka függő nekem Jane Kids Zone van ez extra nagy és meleg most 21-hós a FIAM ÉS MÉG MINDIG HASZNÁLJUK!

de én sem Jane kocsiba rakom jó a többibe is, érdemes azért rákérdezni:-)

2011. febr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!