Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha júliusban érkezik a baba,...

Ha júliusban érkezik a baba, milyen babakocsit érdemes vásárólni? Lábzsákot+bundazsákot ráér ősszel beszerezni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ráérsz, bár a legtöbb új kocsihoz van gyárilag. Mindenképpen olyat vegyél ami teljesen elfektethető, de később emelheted a fejrész! Ha használtan veszed kérdezz rá van-e hozzá lábzsák, esőponyva.
2008. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vízszintesig dönthető az oké.külön lehet venni hozzá lábzsákot, most így akciós.köszi szépen a választ.
2008. jún. 3. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is júliusban érkezik, mi olyat vettünk amiben minden volt, szerintem igy olcsóbb, meg igy biztos kapsz ugyanolyat mint a babakocsi. Mi rengeteg üzletet körbejártunk, 2-őt találtunk ami nagyon jó és olcsó bolt. Nézelődjetek sokat.
2008. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!nekünk is júliusban jön a baba,de mi nem ezt néztük feltétlenül hanem ,hogy végig tudja használni majd a kicsi.Mi bergon babakocsi mellett döntöttünk.ezt sok helyen dícsérték és jó széles,hogy később a nagyobb baba is kéynelmesen elférjen benne.A súlya a sport kocsikhoz képest átlag kb 15kilo,de olyanba ami több funkciós nem érdemes könnyebbet venni,mert az tuti műanyag és hamar eltörhet-ránk próbáltak sózni olyat a háttámla is műanyag volt,na gondolhatod egy nagyobb baba hisztijét ,hogy viseli egy olyan műanyag váz...Szóval mi úgy evttük bírja a strapát.Amíg kicsi úgyis hordozóban szállítjuk kocsival,pláne ilyen melegben,ha meg esetleg később,pl tavasszal sokat kellene tömegközlekedni mi azt beszéltük veszünk egy esernyő babakocsit azt könnyebb emelgetni,addig is én hordozó kendőt vettem,mert abba egész pici kora óta benne lehet.Arra azért figyel sztem mindenképp,hogy ne legyen pici a babakocsi,hacsak nem akarod fél év mulva lecserélni újra,mert tök aranyosakat csinálnak de akkor prá hónap és kinövi,sztem a praktikum a lényeg,de mindenkinek más az elvárása.Jah és a mienkhez mindent adtak,abszolút dönthető és sport kocsivá alakítható,egyedül esővédő fólia nem volt benne ,meg a táska de azt megvettük külön hozzá.De szúnyogháló lábzsák volt és így volt 42összesen..sztem nem olyan vészes.
2008. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Két gyerekem van. Amikor az első született júniusban vettünk neki egy klassz kis " városi" babakocsit, amit 6 hónapos korára kinőtt. Ekkor vettünk neki Bergon babakocsit, igaz nagy, de jó tágas, kényelmesen elfért benne a kisfiam a téli ruházatban is, még két éves korábban is ha elaludt séta közben el tudtam kényelmesen fektetni. Ajánlom azt a típust aminek két kereke bolygósítható és igény szerint fixálható is, mert könnyű vele sétálni nem szakad le a karod hogy minden szögletnél emelgetni kell mint amelyiknek mind a négy kereke fix.

2008. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem fix kerekes van,de ha a kar jól be van állítva nekünk megmutatták,hogy eléggé lent kelllegyen akkor szinte erő semkell a megemeléséhez.Sajna látom a kismamákat,hogy jól a derekukhoz állítják a karmagasságát,pedig lentebb kell és így tényleg tök nehéz.A mienk jó rugózású a padkát meg sem érezzük ezt a bolygós nem tudja nem beszélve arról,hogy a bolygós kerék sokkal érzékenyebb.Először mi is a bolygósat néztük de meggyőztek minket,hogy ez jobb és tényleg jobb.Ha megnézed minden kategórián felüli kocsit csak ilyen kerékkel csinálnak.
2008. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!