Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szocpol visszamenőleg nem...

A szocpol visszamenőleg nem fog járni?

Figyelt kérdés
Nyáron vettünk használt lakást,és jó lenne ha visszajönne belőle valamicske.Próbáltam utána nézni,de persze nem találtam semmit.Igazából azért tudom,hogy ennek nem sok az esélye,csak olyan jó lenne...
2011. okt. 13. 07:14
 1/7 Disi ***** válasza:
Nem hiszem. Ez a réginél sem működött, és a mostaninak szigorúbb feltételei vannak amennyire én tudom.
2011. okt. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem NEM!Egyébként meg nagyon megszigorították,épp most reggel láttam a hiradóba.

Csak Új lakásra adják s megnézik mennyire energiatakarékos,mert csak akkor támogatják.

6 havi bejelentett munkahely minimum az egyik fél részéről,s elmaradt közüzemi számlánál már nem is adják.Nekenm 4 gyerekem van,nekünk is jól jött volna,mivel már nagyon kicsi a 3 szobás lakásunk,de ha csak újra adja semmit se érünk vele.Mivel 20 millió felett kezdődnek az árak s az is csak akkora,mint a miénk.

Botrány,amit ezek művelnek!!!!!

2011. okt. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem,és ebből csak megint az húz hasznot akinek van pénze új energiatakarékos palotácskát venni,csak azért hozták vissza a szigorúbb szinte senkinek sem járó feltételekkel,hogy befogják a nép száját ezzel is.Megint csak hülyének akarnak nézni mindenkit.
2011. okt. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, egyébként használt lakásra régen sem járt, csak új építésűre.


De egyébként jó az a pénz, de igazándiból elenyésző összeg és szigorú feltételei vannak. Emlékszem unokatesóméknál nagy gondot okozott, mert ők 6 millióra számolták ki a ház költségét, nem fogadták el, azt mondták nekik 10 millió és 70%, vagyis 7 millióról számlát kérnek-gondold el eleve ha mindenről számlát kértek még akkor is kellett venniük 1 millióért számlát. És aztán jó nagy részét alapból lenyúlta a bank, úgyhogy összességében pár százezret kaptak és cserébe abba is beleszóltak mekkora lehet a vécé illetve 10 évig nem adhatja el a házát, lakást.


Nem tudom persze az új szabályok milyenek, de ha a régit megszigorították, akkor sok jó úgysem sül ki belőle.

2011. okt. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó nem jól tudod ugyanis mi is igényeltük használt lakásra,és nem is kellett hozzáépítsünk anyósomék,pedig hozzáépítésre vették fel a szocpolt.
2011. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért ez elég szomorú...
2011. okt. 13. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:
ahogy írták is, biztosan nem fog nektek járni mivel csak új lakás/ház építésére fog járni
2011. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!