Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg lesz Szocpol januártól...

Tényleg lesz Szocpol januártól? Lakásfelújításra is?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem lesz

mivel a jelenlegi gazdaság nem áll úgy h ennyi pénzt el tudjon különíteni

legalábbis én az ingatlanszakmámban nem hallottam róla


(bár én örülnék neki -- több lenne az eladás ergo a jutim is .-))))

2011. máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz!
2011. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elszomorítottatok
2011. máj. 24. 09:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak szívatás, most megy a tv-be, mert a kedves kormány népszerűsége igencsak csökken, hisz nem hiszem hogy bármit is betartott amit ígért, legalábbis a szegény réteg még rosszabbul járt, az adók miatt is eleve az kap többet akinek magas a bruttója. Orrunknál fogva vezetnek, és akiket becsaphatnak azokat be is csapnak...lásd szavazás...ne tartozz közéjük, hogy hiszel nekik, mert pofára esel. Én úgy vagyok hiszem ha látom, vagy tapasztalom.
2011. máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam,h lesz,de nem a régi módon.Csak új lakás építésére adják,max 100nm-ig,és egy bonyolult képlettel számolják ki az összegét,amiben benne lesz a nm,a gyerekszám,a lakás milyensége,és ez max 3,5M Ft lehet.Ha jól emlékszem,évi 3500 esettel számolnak így látatlanban.tehát nem lesz olyan egyszerű.:(
2011. máj. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!