Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik eltávolodtak...

Anyukák akik eltávolodtak apától 2 kicsi gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Úgy érzem bele estünk ebbe a verembe két pici gyerekünk van apa vidéken dolgozik jelenleg é s a 30hós és a 2hós gyermekünk annyira leszivja az energiám hogy örülök hogy ha beesek az ágyba...,apa hétvégén is vállal maszekot,hogy minél több mindent meg tudjunk adni a gyerekeknek de már úgy érzem hogy le sem szarjuk egymást szó szerint...nagyon szeretem és tudom hogy ő is engem,de ez így hogy nincs időnk egymásra nem mhet tovább nem tudunk elmenni kettesben sehová sem,mert nincs aki vigyázzon a gyerekekre,amikor még csak a nayobb gyekőc volt sokkal többet eljártunk kettesben.Most meg,hogy tudnánk javítani a kapcsolatunkon hogy ne hűljön ki még jobban hogy újra Boldog lehessünk,és időnk is legyen egymásranincs valami jó ötletetek arra hogy ne legyek hulla fáradt minden este.?Ti mit tesztek?Vagy mit tennél ilyen esetben?köszi a válasokat.
2011. okt. 13. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Bocs az offért,de én is kíváncsi lennék a válaszokra.Mintha csak én írtam volna ezt a kérdést.Nálunk 9 és 29 hónaposak.Seítségem nulla.Csak a férjem,de ő is rengeteget dolgozik.Sokszor még vasárnap de is.Ráadásul a nagyobbik köztünk alszik.Most szoktatjuk vissza a saját ágyába.Félek,hogy eltávolodunk egymástól.Szerintem bármilyen fáradtak vagyunk is erőt kell venni magunkon..
2011. okt. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Muszály lesz....nekem is még nehezít a helyzeten hogy 210nm a házunk ,plusz a háziállatok etetés,darálás,a kert már hál istennek lejárt....háát ne gondoltam vna hogy ennyire nehéz lesz...
2011. okt. 13. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!