Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leghajmeresztőbb/legédesebb...

Leghajmeresztőbb/legédesebb dolog amit a nagytesó csinált a kicsivel?

Figyelt kérdés
Nálatok mik történtek, amitől a hajad égnek állt, vagy megállt az ütő, vagy épp nagyon édesek voltak?
2011. okt. 13. 10:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk ugyan még a kistesó a pocakban van,de a múltkor a lassan 3 éves lányom csokievés közben odajött hozzám,felhúzta a pólómat,és a hasamhoz dugdozta a fél csokit,és közben mondogatta,hogy -ham,ham,ham.Kérdem tőle mit csinál,erre ő -hát ad a tesónak is csokit! :)

2011. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

:-)

Nálunk 3 éves lesz a nagylány, 14 hósak az ikrek. Nagyon édesek mikor a lányom mesél, fiúk meg ülnek vele szembe és úgy nézik, hallgatják!!! Mikor puszit ad nekik!

Eddig a biztosítékot az vetre ki nálam, mikor a lányom elcsórta az ollómat (soha nem csinált ilyet előtte, túl nagy volt a kísértés gondolom), és úgy döntött fodrászosat játszik, és öcsik lesznek az alanyok. Kifésültem egy jó adag hajat mindkettő fejéről, még jó hogy nem sértette fel a fejüket, hogy nagyobb dolog eszembe se jusson. Ráadásnak mikor észrevettem és rászóltam, elfutott az ollóval, akkor meg azért állt fel a hátamon a szőr, hogy el ne essen, és bele ne álljon. Huhh!

2011. okt. 13. 11:04
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
aranyosak a történetek én is alig várom hogy legyen még egy babónk
2011. okt. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
Lányom 4 éves volt, amikor jött az öcsi. 3 hónapos lehetett, amikor hason feküdt az ágyon és a kezeit oldalra egyenesen tartotta, testével merőlegesen. Réka odament, megfogta és egy mozdulattal a hátára fordította úgy, hogy kicsavarodott a gyerek keze, hisz az abban a pozícióban maradt, amikor fordította. Láttam a mozdulatot, üvöltöttem, hogy NEEEEEEEEEE, de csak megcsinálta. Bőgtem ,mint a marha, azt hittem eltört a keze, akkor pofont adtam a Rékának, hogy sajgott a kezem. Még most is könnybe lábad a szemem. Nagyon megilyedtem akkor. Mára 5 éves és 14 hónaposak és úgy ahogy elvannak. Van amikor imádja, segít neki, játszanak, van amikor meg elviselhetetlen,ahogy a kicsivel bánik. Ez van...
2011. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

tegnap a 3 éves fiam megemelte az egyéves hugát és ahogy volt, arrébb dobta 20 cm-re. a kicsi pofira érkezett. jól leszidtam, erre oda vitt egy plédet és megcsinálta mégegyszer, hogy így már lehet, mert a hugi nem üti meg magát.

mikor reggel felébrednek a nagy szalad a kicsihez jó reggeltet kívánni, puszilni

ha a kicsi elesik és sír, a nagy rohan oda hogy hugika mi történt, ne sírj, semmi baj.

2011. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Nálunk is még pocakban van a kistesó, de már a kínálgatáa az megvan! :)

Meg este (együtt fürdök a 22 hós lányommal) és mindig pancsolja a hasam, hogy hagy ússzon Babóca is! :) Meg hát mindig megmossa :)


Reggel puszival indít a pocakra, és mondja "Szia babóca"



Gondolom most még nagy a szeretet, de ha kibújik azért ez változni, először tuti negatív irányba :(

2011. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Édes kisördögöm almát evett, a lány a hordozóban nyálzott, és a fiam elkezdte megetetni a 2hónapos csajszit.

21hónaposan úgy gondolta felveszi a húgát, akkor 2,5hónapos volt, és a nyakánál fogva próbálta.

Akkor 3hónaposan aludt a kicsi az ágyában, kimentem mosogatni, nagy csend hirtelen majd "piszepiszepisze", hát bemászott a kiságyba a nagy, és énispiszét játszott a már nem alvó tesóval.

Gyere sétálni, és próbálta felállítani a 4hónapos tesót. Macival mutogatott neki, kézen fogva aludtak az ágyunkban, fürdésnél kukucskát játszik a kicsinek. Ha sír a kicsi akkor jön simogatja, és vigasztalja.

2011. okt. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

nálunk 17 hónap van a fiúk közt.

mikor a pici pár hetes volt meghúzta a nagy a haját, de olyan igazi vad húzás volt, aztán a járókában volt a pici középen a tesó a hálón keresztül benyomta a fejét hogy oda érjen az öcsihez és bele harapott a pici fejébe de úgy hogy vérzett :((

állandóan dobálta.... (ez mind féltékenységből)


de nagyon szereti, most meg állandóan megetetni akarja egy egész csokit nyom a szájába meg ropit húh hát sokszor kapott szívbajt....


nagyon édesen puszilgatja már simogatja hívja játszani :))

a pici meg imádja....

2011. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobbik lányom (Kinga)3és fél, kicsi (Anita)pedig 2és fél éves volt amikor a nagy beszélni tanította!! Tudni kell,hogy ő még pösze volt(mármint a nagyobbik) Így hangzott a nyelvtanóra:Anita!Mondd,hod Butszi!Kisebbik:Buksi! Most mondad hod kuta! Kicsi:Kutya! Jól van üdesz vad!!! :)))
2011. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

2,5 év van a nagyfiam és a kislányom között.

Az első napokban, ahogy hazajöttünk a kórházból, pelenkázás közben egyfolytában avval volt elfoglalva, hogy hol a hugi kukaca. Elmagyaráztam neki, hogy neki puncija van, mert kislány. Kb 2 hétig naponta 20x megkérdezte, hogy kinőtt már a hugi kukaca?

Megkérdezte, hogy miért nem hoztam haza a kórházból a hugi haját? (tök kopaszon született)

Nem tudta kimondani a nevét, és elnevezte Pinavirágnak. Idegen néni kérdezte az utcán tőle, hogy hívják a kistesóját, mire Ő rávágta, hogy pina.

Kérte tegyem az ölébe. Odatettem. Húzzam fel a pólóját. Kérdezem miért. Mert éhes, megszoptatom.

2011. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!