Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-1,5 évesnek milyen kesztyű...

1-1,5 évesnek milyen kesztyű legyen?

Figyelt kérdés

ami csak hüvelyk újas vagy öt újas. kinél mi vált be?

most az első van de lehúzza mindig. a férjem mondta, talán az öt újast nem húzná le.


2011. okt. 13. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:

most még nem kell kesztyű.ha majd hideg lesz nem húzza le.

öt ujjasnál 1óra lenne ráadni

2011. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

már pár napja jéghideg a lányom keze, így van hogy pár percig magán hagyja. de ugye aztán húzza le :/


akkor az öt újas kilőve? a hüvelyk újra is nagy kínnal adom rá.

2011. okt. 13. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
azért húzza le mert még meleg neki. inkább húzd rá a kezére a dzsekit vag a pulcsit
2011. okt. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az öt ujjast is lehúzza,ráadásul abban még szabadabban mozog a keze.Mindenképp fűzd bele a kabátjába,hogy ne vesszen el .És tűrd be a kabát/overál ujja alá.

Ez olyan mint a zokni,legalábbis nálunk,egy nap 66 szor húzom fel rá vissza.

2011. okt. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nálunk hidegben is lehúzzák!
2011. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen egyujjas. Mi még tavaly és idén is egyujjast használunk. Főleg reggel, amikor igyekezni kell, akkor jobb, meg abban lehet kapni dzsekiset, ami nem ázik át a hóban.
2011. okt. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tavaly volt ennyi idős a kicsi lányom, csak azt nem próbáltam ki, hogy "hozzászögeztem a kezéhez", de tényleg mindent. Egyszerűen SEMMILYEN kesztyűt nem tűrt meg magán, és mivel a nagyobbat hoztuk-vittük időre, én nem tudtam ezzel szórakozni, hogy visszategyem rá, meg hát felesleges is volt.

Hiába a csúnya mínuszok, ő csak kesztyű nélkül volt. Az egyetlen, amit elviselt valahogy, hogy egy méreténél nagyobb polár pulcsit adtam a kabátja alá, és annak az úját kicsit ráhúztam, így csak az ujjpercek lógtak ki.

Kíváncsi vagyok, mit fog idén produkálni 2,5 évesen.


Most én is feleslegesnek tartom. 0 foktól kéne mindenképpen. Itt Budapesten szerencsére még nincs ilyen hideg.

2011. okt. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, megpróbálom ezt a hosszabb pulcsis témát :)

itt nálunk már hideg volt, pár fok, jéghideg a lányom keze. most délután is. melegnek biztosan nem meleg neki mert jéghideg a keze mikor ráadom.


köszönöm a tanácsokat. akkor ötöset nem veszünk idén :)

2011. okt. 13. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!