Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj ha 15 hós fiam nem...

Nagy baj ha 15 hós fiam nem tud evőeszközel még enni rendesen, de nekem nem engedi. Hogy etessem és csak kézzel hajlandó enni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Két kanál a babának egy nálad. Nálunk így működik. Plusz kap egy kis tálkát egy kis darabos kajával, pl főtt répa darab, azzal elszórakozik én meg lapátolom az én kezemben levő tálkából a kaját a szájába. De még így is atomrobbanás kaja után a konyha.
2011. okt. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!21 hónapos a kislányom de most kezd el "szebben" enni!Mivel nem hagyta nem etettem hanem evett kézzel!De mindig vele ettem így látta hogyan is kell enni rendesen!Most már a leves főzelék megy kanállal ami nagyon darabos krumpli hússal az még elcsábítja hogy kézzel egye! :) De szerintem lassan ezt is elhagyja!Kitartás! :)
2011. okt. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2011. okt. 13. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!