Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fektetnéd le este 2...

Mikor fektetnéd le este 2 éves gyerekedet ha délután már nem hajlandó eludni?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2011. nov. 2. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak egyszeri alkalomra gondolsz, vagy minden napra?

Mert egyszer-egyszer ez ok, de különben még aludnia kellene két évesen.


Két évesemmel kb. 2x fordult ez elő (olyankor, amikor nem otthon voltunk), ilyenkor fél hétkor vacsi, fél nyolcra már ágyban (közte fürdés persze)

2011. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az enyém sem alszik délután,,ez nem baj.

Én is 8-ra mindent elintézek és alszik.Előtte mese vacsi ,pancsi stb,

2011. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem alszik SOHA már délután :SSSS tudom hogy kellene és még ha fáradt sem alszik csak bírkózik meg ugrál az ágyában....
2011. nov. 2. 18:53
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Van egy rossz hírem azoknak, akiknek még alszik a 2 évese!

Azért mert az övék alszik+ még mindent csinál vagy nem csinál, azért a többi két évesnek nem kell ugyanígy viselkednie!

Ha nem vették volna észre, egy gyereket nem lehet lenyomni az ágyba sem pl a bilire és stb...

Tele a hócipőm a kell válaszokkal!

Kedves kérdező!

Az enyém 2,5 és 2 éves kora körül még hébe-hóba aludt.

Most is még néha, főleg mióta bejött a rosszabb idő.

Egyébként úgy vettem észre, hogy nyáron a legtöbb gyerkő nem szívesen alszik du.

Szóval kb 8-9 között alszik a kicsike, de néha, ha jobban kifárad, akkor kicsit előbb.

Szerintem ez rendeződni fog, ha közösségbe kerül.

2011. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a dolog!Az én fiam 26 hónapos és egy ideje szörnyű az esti elalvás,van hogy 10-11-óra is van mire elalszik nehezen:( Tegnap este ez kitolódott és majdnem éjfél volt mire elaludt,előtte hisztirohama volt hogy ő bizony még nemalszik mi meg apával már teljesen készek voltunk:( Reggel 8.30 kor kelt és nemaludt el ebéd után ahogy szokott merthogy ő nem álmos.Nemis erőszakoskodtam,gondoltam na elhagyja a nappali alvást.Kevéssel 5-óra előtt evés közben lefejelte az asztalt(elaludt).Nemértettem mivel nemvolt jele annak hogy fáradt lenne.Felis költöttem kb 40 perc után mert akkor megint éjszakázna de még azsem biztos hogy így nemfog! Szerintem ha már végleg nemakar majd aludni nappal megpróbálom kb 7_körül lefektetni.
2011. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8-fél 9 körül fektetem a fiam, 3 éves múlt, de 2 éves kora óta ő sem alszik napközne. Már ovis, 7 körül kel reggel.
2011. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan lányom még csak 21 hós és alszik délután egy másfél órát, de 15 hós kora óta (ekkor indult el)legkésőbb fél 8-kor fürdés utána alvás. Legkésőbb 8-kor ágyban van és alszik és ez szerintem az ideális, de legkésőbb fél 9-kor szerintem jó ha alszik egy ekkora gyerek, pláne ha nem alszik délután.

Mi úgy csináljuk, h fürdés után már nincs játék, mert azzal csak felpörögne, hanem rögtön issza a tejcsijét és megy aludni, bár ő még rácsosban alszik, tehát onnan nem tud kimászni.

2011. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!