Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz baja a babámnak,...

Ugye nem lesz baja a babámnak, ha annyira megijedtem tegnap, hogy sírva fakadtam?

Figyelt kérdés

Visszagurult a kocsink a kocsibejárón én zártam a kaput, és ahogy megfordultam az üres autó már ott volt előttem. Sajnos meg akartam fogni és eléugrottam, a férjem elkapta így ketten megállítotuk az autót semmi baj nem lett de nagyon-nagyon megijedtem. Ijedtemben csak sírtam.

Ugye semmi baja nem lesz a kisbabámnak?


2009. ápr. 10. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy baja lesz. A sírástól biztos nem. Ha megütötte volna a pocidat az lehetNE gond, de így nem. Ne aggódj! :)
2009. ápr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem ütöttem meg magam, csak a fenekem felett van egy vörös folt, születésem óta. Anyukám mindig azt mondta, hogy az attól van , hogy amikor Ő volt várandós velem leejtett egy cserép muskátlit és oda kapott ijedtében és ez a folt cserép muskátli alakú....tudom ez babona de azért tegnep óta ezen jár az eszem és, hogy én hová nyúltam ijedtemben...nem is tudom...
2009. ápr. 10. 09:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, de aranyos vagy! Nem lesz semmi baj se veled se a picivel. Párszor én is sírtam ijedtemben (egy méretes póktól úgy megijedek, ha váratlanul találkozok vele, hogy sírógörcsöt kapok, plussz terhesen egyszer megtámadott egy kutya, nem harapott meg, de nagyon megijesztett), mégsem lett semmi bajunk és nincs semmi maradandó nyoma a babán. Ez tényleg csak babona.

Sok boldogságot neketek! :))

2009. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bizti nem lesz baj:)! A sírástól sem remélem:).Mert én is pl.2 napot csak sírtam de elmúlt már.. Boldog babavárást:)!
2009. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!