Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és hogyan vezettétek be...

Mikor és hogyan vezettétek be babaátoknál a szilárd vacsorát?

Figyelt kérdés
Mennyi idővel fürdés előtt adtátok neki? És utána elfogadta az esti tápszert/cicit? Mennyit evett/szopizott?
2011. okt. 14. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
11 hónapos kora körül, mikor már egész nap azt kapta enni, amit mi ettünk. Legkésőbb 7-kor kap vacsorát, mert 8-kor megyünk fürdeni, utána pedig alvás, és nem szeretném megterhelni a kis gyomrát. Tápszer, és szopi sem volt ilyenkor már nálunk, de kakaót iszik mindig este elalvás előtt. Vacsira kap egy szendvicset, vagy egy virslit kenyérrel, vagy ilyesmit, és lefekvés előtt iszik kb. 2dl kakaót.
2011. okt. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is 11 hónapos korban volt. Akkor már csak este szoptak, kaptak szilárd vacsit, utána 2 órával fürdés, még szopi (nem sok) és utána alvás.

Ez a szopi volt,amit egy hónap alatt szépen abbahagytunk,így 12hónapos korra el lettek választva

2011. okt. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 éves korában kezdett velünk vacsorázni,addig a vacsora csak az esti cic volt, ami utána is megmaradt
2011. okt. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

előző

én nem választottam el, még mindig cicizik este, 2,5 éves

2011. okt. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első válaszolóhoz. Milyen kakaót iszik? Én is szeretném "megkínálni" a lányom a tejen kívül mással!
2011. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ugyan nem első vagyok,de én főztem a gyerekeknek a kakaót. Rendes kakaóporból,tej és egy kis cukor.

Az instant kakóporokban rengeteg cukor van,én meg sem tudom inni olyyan édes.

2011. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A tejet, hogy higitottad? Tudod ez a "tejpara"...
2011. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
09:54 a tejet először felesbe hígítottam, majd fokozatosan csökkentettem a víz mennyiséget, és mivel semmi probléma nem jelentkezett, így kb.2-3 hét alatt átszoktunk a normál hígítás mentes tejre. Kakaóból rendes édesítés mentes kakaóport használunk(tehát nem nesquick), max. egy kis mézet szoktam beletenni, de azt sem mindig.
2011. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!