Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor bújt a babád legelső...

Mikor bújt a babád legelső foga és hogy vetted észre?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
5,5 hósan. előtte sok jele volt (ököl szájba gyömöszölés, nyáladzás), közvetlen előtte az volt fura hogy este ahogy letettem aludni sírni kezdett, pedig sose csinált ilyet. 5 percig ringattam, utána el tudott aludni, másnap bújt ki.
2011. okt. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

6,5 hónaposan. 2 hónapos kora óta nyálzott, mindent a szájába vett. Közvetlenül előtte nem vettem észre semmit, onnan tűnt fel, hogy koccant a kanál.

Azóta még 3 kibújt (most 8 hós), na azok már nem mentek ilyen simán. Éjjeli ébredés fájdalmas sírással, napközben alvásnál szintén. (Amúgy nem szokott megébredni, sírni alvásnál.)

2011. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7 hónaposan, koccant a poháron:)
2011. okt. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-2 nappal az 5. hónap betöltése után (ez nem ritka, de mégis korainak számít). Nem volt különösebb gond, álmatlanság, sírás, vagy ilyesmi. Nyáladzás volt, meg hetekkel előtte már dudorodott az ínye.
2011. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

6 hónaposan, már 1 hónapja szenvedett, mert kettő jött egyszerre. Fakanalat rágcsált, és apa meghallotta. :) Aztán este dentinox-szal kentem az ínyét, akkor éreztem.

Rá két hétre kijött a második.

Közvetlen előtte néhány nappal hasmenés, kipirosodott popsi, nagyon nyálkiütéses arc.

2011. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4,5 hónaposan bújt ki az alsó kettő. Már sokkal előbb nyálzott, tömködte be a kezét, és napokkal előtte már meg volt duzzadva.
2011. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pontosan 5 hónapos volt, mikor kibújt az első foga. Már 8 hetes kora óta nyálazott, "ijesztgetett" vele a doktornő, hogy mindjárt foga lesz. Véletlenül vettük észre. Vendégek voltak nálunk délután, és nagyon szereti az egyik barátunkat, dobott is neki egy teli szájas vigyort, mire a barátunk: Né, ott egy fogacska.

Alaposan meglepődtünk, mert reggel még semmi nem volt a szájában. Ugyanilyen észrevétlenül sorakozott mellé a második egy hét múlva.

2011. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!