Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kókuszmatrac és gumis lepedő...

Kókuszmatrac és gumis lepedő együtt?

Figyelt kérdés
Használjátok együtt a kettőt? Mert jó lenne, de akkor elzárja a gumis lepedő a szellőzést nem?
2011. okt. 14. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Kókuszmatrachoz nem kell gumilepedő. A matrac lényege,hogy nem szivja be a pisit,átfolyik rajta,igy nem kell védeni lepedővel. És úgy szellőzik,ha nincs rajta gumilepedő.
2011. okt. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

gumis lepedőt kérdezel de nem gumilepedőre gondolsz? mert nem mindegy...

ha a gumisra akkor az első leírta. egyébként azt nem is szabad az egész matracra tenni csak a derék részhez, hogy az arca alatt ne legyen.


ha meg a gumisra gondolsz az miért zárná el a levegőt? mi azt használunk, annak csak a szélén van gumi, hogy ne gyűrődjön a lepedő

2011. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kókuszmatracra nem csak gumilepedőt, de még matracvédőt is tettem. Lehet, h nem jól csinálom, de én nem hagynám, hogy a 20ezer forintos matracba belefolyjon a pisi. és mivel alul nyitott a kiságy, így is szellőzik.
2011. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szóval először gumilepedőről írtam :D
2011. okt. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én tettem rá gumilepedőt (vagyis ami nem engedi át a pisit), illetve normál gumis lepedőt.

A gumilepedő viszont az egészségügyben használt anyag, ami a levegőt átereszti, antibakteriális, még jó, hogy ezzel foglalkoztam előtte... :-)Ja, és nem vonja be teljesen a kókuszmatracot, az alján szellőzik. Én is sajnálnám a matracot, sok a baleset... :-) Válassz jó minőséget, és használd szerintem nyugodtan!

2011. okt. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

jajaj, ezer bocsi. Igazatok van. A gumilepedőre gondoltam. Hogy ne engedje át a pisit. Erre persze megy lepedő, ami lehet gumis a szélén.

A gumi lepedőt nem az egész matracra rakjuk csak mondjuk nyaktól lefelé? vagy miután az egészségügyben járatos kedves válaszoló elmondta, mivel légáteresztő (amit nem tudtam)így mindegy és mehet egészen rá?

2011. okt. 14. 12:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok az eü.-i válaszoló: vigyázz, nem mindegyik engedi át a levegőt!!! Kérdezz rá a boltban, ahol vásárolod, de magad is fogod érezni az anyagon.

Az enyém amúgy német import anyag, kórházaknak varr belőle a munkahelyem matracvédő huzatot. Ugyanolyan a kiképzése, mint a gumis szélű lepedőnek. Szóval alulról szellőzik. Nem is tudom, boltban milyeneket lehet kapni, biztosan van jó fajta bőven, nekem ez volt adott. Én a matrac felső fekvőfelületét bevonnám mindenképpen, nem csak nyaktól lefelé.

2011. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!