Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyekőc mennyi idős koráig...

A gyekőc mennyi idős koráig jár ki a védőnő?

Figyelt kérdés
Nagyon kedvelem a védőnőnket, nem arról van szó, csak érdekel. Tőle meg nem szeretném megkérdezni, nehogy félreértse... És marad ez a havonta egyszeri alkalom? Vagy ritkul?
2011. okt. 25. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Hooánk 1x jött ki, mikor hazajöttünk a kórházból. Azóta pedig ha menni kell, Mi megyünk le a rendelőjébe.
2011. okt. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hooánk=Hozzánk, bocsánat
2011. okt. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is a legelején jött ki, nem is ő, mert akkor szabin volt mikor megszületett a kicsi, hanem egy szintén kedves kollégája.Vasárnap jöttünk haza, hétfőn telefonáltam a választott dokinknak és a védőnőnek, hogy itthon vagyunk.Doki még aznap délután kijött védőnő viszont másnap délután. Viszont nálunk 2-3 havonta meg kell jelenni a kicsivel, mert ha nem akkor már telefonál a védőnéni, hogy hol vagyunk? Mi elég sokat utazgatunk rokonokhoz és a nyaralóban, de azért betartjuk a "láthatást". Most 18 hónapos. Mivel tudja a védőnő, hogy sokat jövünk-megyünk, így nálunk a mi védőnőnk még sosem járt, aztán ha otthon ülősek lennénk lehet akkor sem jött volna többször az elején.
2011. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, egy éves korig jön havonta. Legalábbis a 9 hós fiamhoz még mindig havonta jár. Nem tudom, minek...

2 gyermekes anyuka

2011. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mienk "rendesen" az előírás szerint jár ki.6 hetes koráig hetente,majd 1 éves koráig havonta,most 2 éves koráig 2 havonta.Utána sajnos nem tudom,hogy van tovább a számukra kötelező látogatási szám...
2011. okt. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk összesen 3x volt kint. Mikor megszületett, utána 2 hét múlva mégegyszer, és a múlt hónapban is kijött, de csak azért mert felhívtam, hogy jöjjön el megnézni a Manócskát.
2011. okt. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia, hozzánk az elején rendszeresen, azóta 1ik hónapban mi megyünk, következőben ő jön, rendelőben pelenkázón nem látja a mozgásfejlődését, 9hós.
2011. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 hetes koráig minden héten jött. Aztán 2 hónapos korában elköltöztünk. Egyszer már már megpróbált jönni az itteni védőnő, de pont nem voltunk itthon... Most 3.5 hónapos.
2011. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 7és fél hónapos, de akkor látta utoljára a védőnő amikor betöltötte a 6 hónapot. Pedig még a zárón is rajta van, hogy "fokozott háziorvosi és védőnői felügyelet" - mivel kis súllyal született. Ehhez képest amikor múlt héten elmentünk a doki nénihez, azzal fogadott, hogy minek mentünk, nincs tanácsadás. (Tápszert akartam íratni neki.)


Szerintem egyébként az ilyen "lelkiismeretes" védőnők miatt történhetnek meg a gyerekbántalmazások, mert sz**nak kimenni a családokhoz.

Nem kell letámadni, tudom, hogy vannak akik rendesen végzik a munkájukat, ez a mondat nem nekik szólt.

2011. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!