Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babájának későn...

Akinek a babájának későn jöttek ki a fogai, pontosan mikor?

Figyelt kérdés
És arról hallottatok már, hogy állítólag ez is öröklődhet? Szóval ha valamelyik szülőnek későn jött, akkor a babának is?
2011. okt. 14. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mind a kettőnek 9 hónaposan. A nagynak a tejfogai is későn kezdtek kiesni
2011. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez igaz! Öröklődhet is, de annál tovább tartanak és egézséges lesz! A kicsimnek 12 hónapos koráig 2 foga volt!:)

Viszont most 16 hónapos korára 11 foga lett, ami számomra is hihetetlen volt , mert azt hittem soha nem lesznek fogai!:D és a kicsidnek hány foga van?

2011. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most lesz 8 hónapos, de még nyoma nincs fognak. :D

Mondjuk nekem pl. 1 éves korom után jött ki az első kettő! Szóval lehet, hogy ebben rám hasonlít. :)

2011. okt. 14. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk most 1 éves és egy hónapos és végre a héten kibújt az első. :) Már régóta vártuk és főleg a rokonok idegeskedtek, hogy lesz-e foga a gyereknek. :) Szegénynek most már bújik a második is, gondolom szép sorban jön most már a többi is. Nekem is 1 éves korom után bújt ki, így nem izgultam, elvileg örökölhető... De a védőnőm mesélte, hogy egy 15 hónaposnak most bújt ki az első, meg a babausziban is mondták, hogy 14 hónapos és csak most bújik a foga. Szóval kitartás, biztos lesz foga a gyereknek. :)))
2011. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1 évesen jött ki az első 2,most 1.5 éves most jön a 10-ik!

Erről az öröklődésről még nem hallottam:)

2011. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!

13 hónapos elmúlt mikor kibújt az első fogacskája a lányomnak, most 18 hónapos és 8 foga van.

2011. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!