Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Télre mekkora overált érdemes...

Télre mekkora overált érdemes venni? Elég 2számmal nagyobb a mostani méretnél?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
2 sok, szerintem 1 számmal nagyobb elég.
2011. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 méret, az 16 cm. Az szerintem is sok, bár gyártó függő a méretezés...
2011. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, elég. Attól függ, hogy a mostanit kezdi, vagy végénél jár.

Mert nálunk 74 végénél jár a kisfiam, néha 80, azért 86-ost fogok neki venni. Nehogy úgy járjak, hogy kinövi a 80-ast.

2011. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 2 számmal nagyobb nagyon nagy lenne a lányomra. Ő most 80-ast hord, 86-os overallt fogunk neki venni. Nézegettem a 92-eseket is, de azok még nagyon nagyok rá.

Tavaly mikor született, akkor két számmal nagyobb volt neki az overall, de akkor még jó volt az is, mert csak beletettem és legalább nem lógott ki keze-lába, de ekkor még csak feküdt ugye. De most már megy, zavarná őt, ha lógna rajta a ruha és nem tudna benne értelmesen mozogni.

2011. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát az én kislányom 68cm, elkezdte a 74-es ruhákat hordani, de overálból is csak 74-est veszek, mert a nagyon nagyban eltűnik, akár a fiam, mert másra hallgattam és 2 számmal nagyobbat vettem. Használtan veszem az újszerűt a teszveszen, 2.500ft volt, ha a tél derekán kinőné, akkor kap nagyobbat.

A 68cm -es baba egy 80-as ruhában eltűnik, szerintem.

2011. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mekkora a baba. Mert mondjuk én tavaly a fiamra 68-74-es méretet hordott és 80-86as télikabátot adtam, és tegnap is az volt rajta. Nem voltam hajlandó pont jó méretet venni, mivel akartam hogy jó hosszú legyen a kezére, mert a végét visszatűrtem. A bundazsákunk is jóval nagyobb volt.
2011. okt. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Újra válaszoló leszek. Az jutott eszembe, hogy attól is függ, milyen overálról van szó. Mert ha a lábánál visszahajtva is mutatós (mert van ilyen), vehetsz akár két számmal is nagyobbat. ÉS akkor nagy esélyed van arra, hogy következő télen is jó lesz!
2011. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!