Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 8,5 kg. Érdemes már...

Kislányom 8,5 kg. Érdemes már olyan pelenkát venni neki, ami 9-18 kg-ig jó, vagy maradjunk még a kisebb méretnél (5-9 kg)?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Igaz,h nekünk Kisfiunk van,de neki a Pampers sleep@play-pelusbol már 9 kg-osan a 11-5kg os csomaggo használtuk:-)muszály volt,mert ami még elvileg jó lett volna,abba már nem fért bele a "kiadás2:-)de amugy nekünk csak ezafajta pelus vált be,kipróbáltunk mindent,amit lehet,de ez a szuperjó:-)
2009. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocsi lemaradt egy szám:szóval 11-25(!) kg-os csomag nekünk már kellett ilyenkor...
2009. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazán csak azért kérdeztem, mert most akciós a Pampers pelus, és csak akkor vennék neki nagyobbat, ha nem túl nagy rá :-) Eddig más márkát használtunk.
2009. aug. 19. 10:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sztm érdemesebb a nagyobbat venni mert az kényelmesebb neki.Még nem volt 4 kg a lányom amikor a 4-9 kg-s pelust vettünk, jobban érezte benne magát.

2009. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

álunk pont fordítpott a helyzet, ugyanis az én fiam vékony és hosszú baba, így ami kiló szerint jó lenne rá, abból minden kifolyik. Mi végig liberot használtunk, nemrég pl a 8 kilós babámra kicsi volt már a 3as, így megvettük a 4est (7-14kg) ez viszont hatalmas volt rá, kifolyt mindig a pisi. ÍGy áttértünk más pelusra, aminél a 3as méret 9 kilóig van. PL. Huggies Premium, Sleep&PLay

2009. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valószínűleg érdemesebb nagyobbat, csak felmerült bennem a kérdés, hogy így a pelus tartalma nem fog-e kifolyni :)
2009. aug. 19. 11:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!!! Épp ez volt a probléma! :)
2009. aug. 19. 11:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt muszáj próbálni, máshogy nem tudod. Nálunk pl a 4-9kg-os méretre csak már 5 kg után tudtunk áttérni, mivel kis víkon lábacskái kétszer is belefértek volna a lukba, akármilyen szorosra is tettem. Valószínűleg nálunk a következő ugrás is így lesz. De egyszer úgyis jó lesz, ha nagyon jó áron van, befektetésnek is vehetsz, ha most még nem is jó, pár héten belül biztos elfogy:-)
2009. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt olyan, hogy még nem volt annyi kiló, mint ami rá van írva a csomagra, de megvettem, mert a kisebb combban szűk volt (elég terjedelmes combokkal vagyunk megáldva :) ). Jó volt, szerintem ez a fél kiló már nem probléma. 15 hós kislány anyukája.
2009. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!