Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A MÉH mérete? Gond, ha kisebb...

A MÉH mérete? Gond, ha kisebb a "normál" méretnél?

Figyelt kérdés

Tudom mekkora nagyságú a normális méh mérete. Nekem a dokim azt mondta, hogy az enyém kisebb a normálisnál pár mm-rel(kb 6,5). Ő azt mondta, hogy ekkora méh-vel akár 3 gyereket is szülhetnék.

Érdeklődnék, hogy a kisebb méh jelentett-e már gondot valakinél? Vagy ne foglalkozzak ezzel?


2009. febr. 27. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele, max nem négy kilós gyereked lesz, hanem csak három!
2009. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek is kisebb volt a méhe és azt hiszem elég sokkal, de méretre már nem emlékszem.Minden gond nélkül terhes lett, szült egy 4 kilós 60 centis fiúcskát. Azt mondta neki a doki, hogy terhesség alatt kitágul, utána pedig normális méretre fog visszamenni. Ne foglalkozz vele, ha nagy lenne a gond a doki mondta volna!
2009. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém jóval kisebb, de mondta a doki, hogy kizáró ok lenne! Majd kitágul!
2009. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom, vagyis az orvos szerint nem is baj, majd kitágul. Méreteket nem tudok, de az enyém is valamivel kisebb az átlagosnál.
2009. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!