Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hirtelen kellett elválasztanom...

Hirtelen kellett elválasztanom lehet emiatt ragaszkodik a cumisüveghez?

Figyelt kérdés
10 hónapja nem szoptatom már sajnos de a cumisüveget nem tudom lecserélni másra ,mert akkor képes egész nap nem inni ! Lehet ettől ? Most másfél éves !
2011. márc. 9. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

ez butaság. próbáld meg a poharat, ne foglalkozz semmilyen szuper itatóval. én 4-t fajtát vettem, egyikből sem iszik, de néha poharazunk, az tetszik neki. egyébként meg cumisüvegből iszik. 14 hós

szerintem hagyd, hogy cumisüvegből igyon, de pl étkezésekkor megpróbálhatnád, hogy pohárból igyon pár kortyot. akár még a te poharadból is ihat egy kis vizet, az én lányom is az én poharam iránt érdeklődött először.

2011. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én saját elhatározásból szoktattam le hirtelen a ciciről a kisfiam (szó szerint függő volt).

Újszülött korától ivott cumisüvegből, (első 3 hétben csak abból ivott, mert nem tudott cicizni).

Mai napig cumisüvegből iszik, azzal is alszik el, pedig már 2,5 éves.Nem tudom ez baj-e vagy sem, engem nem zavar.

Tud már inni pohárból is, szokott is, de többet iszik üvegből.

Ő sem inna egész nap, ha holnap reggeltől nem adnám neki oda.

2011. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!