Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó, ha a babát féléves kora...

Jó, ha a babát féléves kora körül külön szobába tennék a sajátunkból?

Figyelt kérdés
2008. márc. 15. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen jó, mert ilyenkor lehet még viszonylag könnyen rászoktatni, később már nehezebb. És fontos, hogy neki is meglegyen a kis privát szférája, meg persze nektek is.
2008. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ettől ne érezd magad rossz anyának,a babának erre van szüksége ahhoz, hogy tökéletesen tudhjon fejlődni,és tanulni.
2008. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, de csak ha a babád is így gondolja. Persze elképzelhető, hogy tiltakozni fog először, nem is erre gondolok, inkább arra, ha a napközbeni viselkedésén is változást észlelsz, pl. túlságosan bújóssá válik, megijed ha egyedül marad stb. szerintem inkább várj vele. A kislányom most másfél éves, egy hete "költöztettük", és két pityergős éjszaka után (ami szerintem nagyon jó idő) mára végigalussza az éjszakát, és napközben is vidám. Megérett rá. Merthogy korábban is próbálkoztunk, akkor nem sikerült, most meg gond nélkül. Biztos hogy jó anyuka vagy, és hosszú távon ez is a rendje a dolgoknak, de figyelj, hogy mindketten úgy gondoljátok-e, hogy itt az idő. Sok sikert!
2008. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én elsö perctöl külön szobába teszem, ahol lesz egy ágyam, nem akarom hogy apuka minden nap fárdtan menjen dolgozni. elég ha én leszek fáradt, ö úgy sem tud szoptatni. így remélhetöleg mikor haza ér nagyobb örömmel is fog rá vigyázni, mert nem lesz hulla fáradt.
2008. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a kórházban volt utoljára egy szobában alvás, de az sem baj, ha együtt alszotok. a lényeg, hogy mindegyikőtöknek kényelmes legyen, és ha változtattok, akkor az szoktatás legyen, ne hirtelen kiszakítás a megszokottból.ha szeretnél ilyen témában tájékozódni: egyszervolt.hu oldalról családi körben (bagoly)
2008. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!