Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hipp graulátos tea, vagy...

Hipp graulátos tea, vagy cukrozott zacskos tea? Ki mit ad inni a féléves gyerekének?

Figyelt kérdés
én a HIPP granulátos teát adom neki, mert azt szereti a kicsi.nem teszek bele neki csak 2,3 mokkáskanállal, átforralt vízbe
2011. aug. 25. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor kicsi volt én is azt adtam neki.De elsődlegesen próbálj csak vizet.Egyszer egyszer jó a tea is.Az én fiam nagyon szerette a hippes teát.De egy kevés gyümölcslevet is adhatsz.Facsarhatsz narancsot.
2011. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ritkán adom a Hipp-et a kisfiamnak, pont a cukortartalom miatt. 125 ml-es üvegbe teszek fél mokkáskanálnyit.

Alma, citromfű változatot vettem, ízlik neki, de csak akkor kap, ha már látom, hogy unja a vizet, vagy nem akar inni.

2011. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor mit. A lányom ivott hippes teát is de a pickwicknek is van gyerekteája és a védőnő megengedte hogy azt igya így 3-4 hónapos korában már adtam neki persze ízesítés nélkül. Mi sajnos nehezen isszuk meg a napi mennyiséget így több mindent adok neki hogy változatos legyen. Víz, tea, gyümölcslé mindegy csak igyon. Most 1 éves.
2011. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyiket sem, egyrészt a cukor, másrészt a káros adalékanyagok miatt. Alegjobb a natur vöröstea. Szinte bárhol lehet kapni ezt a teát (legjobb a teafű), nem élénkít, viszont ízesítés nélkül is nagyon finom.
2011. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sima babavizet adok neki.
2011. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én ikreim nem isszák a vizet,csak ha nagyon-nagyon-nagyon szomjasak,ami ugye ritkán fordul elő,max. utazás közben melegben...ezért inkább adok nekik hippes teát,csak igyanak valamit. De most pl. milupásat vettünk,narancs-barackosat és nagyon bejött nekik. A müllerben lehet kapni hipp filteres teát,nagyon jó,cukor nélküli,ilyen pirosgyümis. Na talán még azt megisszák.

A pickwicknek milyen teája van? Én nem ismerem,leírná valaki és hogy hol keressem? Eddig akármelyiket néztem,nem volt ráírva,hogy babáknak adható.

Az olyan tea,ami csak gyümölcsös vagy vöröstea és nincs benne koffein,mind adható? Előre is köszi!

2011. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem adok a 7 honapos babamnak, amiben cukor van... Egyebkent egyszer adtam hasfajasra mecsek baba teat, amugy baba vizet kap, de ritkan iszik belole, inkabb csak jatszik a poharral:) Az anyatejet preferalja egyelore.
2011. aug. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!