Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok...

Milyen sportot ajánlanátok egy 15 éves, fiús stílusú, nem kifejezetten Barbie-alkatú lánynak?

Figyelt kérdés

Csak a focit ne, azt nagyon nem szeretem! :) azon kívül bármi jöhet. :P

Köszi előre is!


2011. aug. 23. 16:03
 1/5 A kérdező kommentje:
még annyit, hogy karatéztam majdnem 2 évig, de nem igazán ment jól... röpire is jártam, de ott meg a csapat nem tetszett, akikkel együtt voltam. ezeken kívül mindent írhattok.
2011. aug. 23. 16:09
 2/5 anonim ***** válasza:

én mindenkinek a küzdősportokat ajánlom.. ha nem vagy beteg akkor nincs olyan hogy nem megy jól, persze jó edző kell és hasonlók, meg gyakorlás.

másrészt nem mehet mindenkinek jól, akkor nem lennék pl. én jobb másoknál. csinálni kell, mert mondjuk egészséges.

2011. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én már 3 éve karatezom és narancs kockám van.Szerintem nem az a lényeg,hogy megy-e,hanem hogy akarod,hogy menjen-e.Rajtad múlik.Gondolom,ha megkérnéd a többieket,Segítenének...üdv axi.
2011. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szkander?
2011. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha a röpi ment és szeretted,akkor próbálj máshova beiratkozni.


Esetleg kosár?Az szerintem élvezetes,csak a sok hülye szabályt(pl.:sarkalást) utálom.Esetleg próbáld ki,mennyire jön be.


Úszás(bármilyen),vízi röplabda?Vívás?

2011. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!