Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok arra kifejezet...

Mit ajánlanátok arra kifejezetten zsíros orra?

Figyelt kérdés
Lemosom az egész arcom szárító arclemosóval, az arcom többi része száraz marad, de az orrom körül már fél óra múlva olyan zsíros, mintha vizes lenne. Tudtok erre a problémára valamit?
2010. okt. 10. 18:22
 1/3 anonim válasza:
sima kenyeret. xd
2010. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen használj olyan tonikot ami nem tartalmaz alkoholt. Az alkoholtól jobban zsírosodik. Próbálj ki

több félét hátha valamelyik bejön.

Én már megtaláltam a nekem valót (szintén zsíros orra)

de az limitált kiadás volt úgy hogy most én is tesztelhetek még párat.

2010. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az én böröm is ugyanilyen borzalmas föleg nyáron...megmosom aztán tonik és fél ora mulva fénylik és megtörlöm kezemmel érzem h tiszta zsir ami az orák mulásával csak fokozodik

nekem ez a krém segitett tudom hogy nem olcso de ezzel ilyen 4-5 oráig tök jo matt és mégis puha és hidratált az arcom


[link]

2010. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!