Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok-e 18 hos babámnak...

Adhatok-e 18 hos babámnak plussz kálciumbol allergiára?

Figyelt kérdés
Babam allergiás vmire, voltunk orvosnál azt mondta, ne csináljak vele semmit, majd elmulik. De naprol napra rosszabodik az állapota, azota voltunk börgyógyásznál is, ugyan azt mondta meg irt kencét, csak a babám szemesarkai is be vannak gyulladva, kiszáradva meg repedeszve, a füleivel meg ajkával együtt, tényleg nincs mit tenni?
2011. okt. 15. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Kaphat kalciumot.

Én azt is csináltam, amikor nem volt itthon pezsgőtabletta, hogy porig kalapáltam egy kalcium tablettát (béres), és azt oldottam fel vízben.

2011. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Kálciumot adhatsz persze, én babámnak is írt fel a doki. (anyóséknál)

Ampullát, amit úgy kellett használni, hogy 2szer fél ampulla.

Viszont a rendes gyerekorvosunk azt mondta, ne adjam kúraszerűen, mert veseköve lehet a sok kálciumtól. Ő fenisitil cseppeket írt fel.

2011. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos csak sandoz plusszom van, abbol törtem most egy kicsit kanálban feloldottam, meg is itta, remélem használ, mert már kivagyok.....
2011. okt. 15. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért Fenistil cseppet írhatott volna fel a doki!

Ne csinálj vele semmit... "Jó fej"!

Ha nem javul, írass vele!

2011. okt. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek az állapota rosszabodik, szárad a böre, a sze egyre jobban begyullad! Nem hiszem, hogy az antibiotikumos kenöcs nagy segitség. :( :(
2011. okt. 15. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!