Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is van olyan, hogy...

Másnál is van olyan, hogy óránként eszik keveset a baba?

Figyelt kérdés
Egyszerre nem tud megenni 60-90ml-nél többet, de egy óra múlva megint kaját kér és ezt csináljuk egész nap. Csak sír egész nap, hogy éhes én meg csinálom a kaját, etetem, mosogatok.
2011. okt. 15. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt. Most 2 éves a lányom, most is keveset eszik egyszerre.
2011. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert én ezt így nem hagytam, min. 2 órának el kell telnie, azt mondta a gyerekorvos, amikor itt volt 1 hetes korában.
2011. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elején ő is megette az adagját és 3-4 óránként evett. De most nem eszik csak 60-90ml, és a többit csak fél óra múlva. Majd sír 1-2 óra múlva, hogy újra éhes, ha nem adok neki akkor aludni sem akar csak sír. Most mit csináljak, ne adjak neki enni? Bár nagyon nem kellemes, hogy mire elmosogatok, kezdhetem újra. Egyszerre sokat nem merek kavarni, mert akkor nagyon kihűl a végére. 5 hónaposak vagyunk
2011. okt. 15. 21:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt a helyzet. Soha nem bírta ki két órát, és nem akartam kínozni. Semmi gond nem lett belőle, egy idő után leszokott róla.
2011. okt. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!