Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altanátok egy két...

Miben altanátok egy két hónapos babát 23-24 fokos szobában? És ehhez még mivel takarnátok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Vékony rugiban, betakarva egy kis paplannak vagy pléddel. Nem kell semmi vastag, az egy kellemes hőmérséklet. Ha melege van/fázik úgyis jelzi
2011. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rövidujjas body, vékony rugdalódzó és nem túl vastag pléd.
2011. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 25 fok van: vagy hosszú ujjas rugi vastagabb takaró, vagy ujjatlan rugi bodyval plussz polár takaró.
2011. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan 22 van, de én vastag pehelypaplannal takarózom, pizsamában alszom. Ezért a babát is úgy, ahogy magamat. Inkább vastag rugi, és egy gyerekpaplan. Ezt nem is rúgja le, jó nagy. 5 hónapos.
2011. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapos a fiam, de én adok rá egy bodyt+h.ujjú rugi+közepesen vastag takaró. Mivel még fával fűtünk, ezért reggelre 22 fok volt, akkor rátettem még egy vékonyabb takarót a vastagra.
2011. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
De jó akiknél ilyen meleg van!Nekünk a gatyánk rámenne ha ennyiben aludnánk ill. élnénk a lakásban...
2011. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú body és vastag, de ujjatlan hálózsák.

Vagy amiben még szoktam: rövid ujjú body és vékony, hosszú ujjú rugdalózó hozzá.

akaró egy vékony pehelypaplan, de kb két perc után mindig lerúgja magáról, bármivel takarom be!:)

2011. okt. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rövid body+vékony rugi. Babatakaró.

Nálunk is 23 fok van este, 21-re hűlik vissza reggelre.

(Amúgy mi fával fűtünk, igaz, 80.000 ft-ból kijön a fűtésünk októbertől áprilisig, de ezzel meg elég sokat kell dolgozni, megszervezni jól a napot, hogy ha egyedül vagyok itthon a két picivel (25 és 3 hónaposak) akkor úgy tüzelni, hogy egyik se sírjon, ne legyenek éhesek, aludjanak, stb. Szóval hiába olcsó, de nagy meló.)

2011. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Emianya ***** válasza:
en raadok egy hosszuuju pamut kezeslabast,es paplannal betakarom.es a feje körül van a szoptatos parna,mert csak igy tud aludni.maskülönben tul nagy helye van,amit nem szeret,mindig felkel es sir.(nalunk is 23-24 fok van)
2012. dec. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!