Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez anyukák?

Mit szóltok ehhez anyukák?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 18. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Hát nem tudom. Tudni kéne, hogy eleve milyen hatása van. Már vagy egy éve J&J sampont használok, de asszem keresnem kell valami mást. Hozzáteszem eddig nem volt vele szerencsére problémánk.
2012. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Íme a kulcsmondat: "a szappan egyik összetevőjének szerkezete hasonlít a THC-ra, de az is előfordulhat, hogy valamelyik komponens produkál pozitív tesztet, miután a baba bőrén át felszívódik és vizeletben kiválasztódik."


Ezerszer volt már ilyen jellegű hír kissé bulvárabb formában itt-ott (a szaklapban ez nem így van leírva, hanem úgy, hogy a THC-hoz hasonló szerkezetű összetevők álpozitív drogtesztet produkáltak), ehhez-ahhoz hasonló szerkezetű összetevők fordulnak elő benne. Ez nem THC, remélem ezt senki nem gondolja komolyan. :) Igen érdekes lenne, ha J. gyárak működnének THC felhasználással. ;) Így a hatása sem az, mint a THC-nak, nyilván.


(Kb. ugyanaz a szituáció, mint az LH-HCG hormonok keresztreakciójánál. A nagy mennyiségű LH hormon produkálhat pozitív terhességi tesztet, ettől még nem képes fenntartani egy terhességet, azaz nem működik úgy mint a HCG.)


Orvos anyuka

2012. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 celebrate válasza:
Nem lepődök meg...hát én amúgy sem kenek akármit a gyerek bőrére. Fürdeni a gyógyszertári fürdetőt használjuk még mindig és egy darabig az is marad. Testápolója is gyógyszertári, összesen 4 összetevővel. Samponnak a dm-es babasampont használom, leellenőriztem a neten az összetevőit, elvileg hasznos/ill. nem káros összetevőkből áll. És én is ennek a boltnak a bio cuccait használom fürödni, testápolózni.
2012. jún. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, gondoltam, hogy a többség megnézi a címet, ami alatta van az már magas. Ajánlom figyelmetekbe, a 2-es választ és a kulcsmondatot!

Nem arról van szó, hogy drog van a fürdetőkben. Ismételném a második válaszadót: a kulcsmondat: "a szappan egyik összetevőjének szerkezete hasonlít a THC-ra, de az is előfordulhat, hogy valamelyik komponens produkál pozitív tesztet, miután a baba bőrén át felszívódik és vizeletben kiválasztódik."

Tehát ennyi erővel az agyon istenített gyógyszertári trutymók is produkálhatnak pozitív drogtesztet.

2012. jún. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A lényeg itt inkább ezen a mondaton van: „A kutatásunk fő célja valójában az volt, hogy megvédjük a családokat a hamis vádaktól és igazságtalan gyanúsítgatásoktól.”


Tehát ebből a szempontból még hasznos is lehet ez a kutatás :) és nem a J&J-re akarták ráhúzni a vizes lepedőt.

2012. jún. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!