Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és hogyan szoktattátok...

Mikor és hogyan szoktattátok le babátokat az éjszakai pelusról?

Figyelt kérdés
Délutáni alváshoz nem kell,de nem tudom az éjjeli leszoktatásnak hogy álljak neki és mikor.Augusztusban múlt 2 éves.
2011. okt. 15. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem leszoktatni nem kell, hanem ahogy egymás után több éjszaka száraz marad a pelusa, akkor már leveheted róla..

2 éves múlt, picike még.. Még egy évig ne várj megbízható eredményt.

2011. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szeptember végén múlt 2 éves a fiam, kb. augusztus végétől már éjjelre sem kap pelust (nappalra 21 hónapos korától). Én a bátrabbak közé tartozom, mert egy reggel úgy ébredt, hogy száraz volt a pelus, este már nem is kapott (mondom, 1 száraz pelus után én már levettem róla). Azóta volt ugyan baleset, mikor beteg volt, de ált. 1szer ébred éjfél körül pisilni, aztán legközelebb reggel 7kor.

Én úgy csinálom, hogy max. 7kor vacsora, legkésőbb fél 8ig ihat, aztán fürdés, fogmosás. 9 körül alszik el, addig 1szer pisil, fürdés után.

2011. okt. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!