Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampersből hátul, liberoból...

Pampersből hátul, liberoból combnál folyik, mit próbáljak?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányom, 5,5 kg és elég karcsú. Anyatejes, és napi min. 5x van kaki, de inkább többször. Sokszor kifolyik a kaki (liberoból még a pisi is...) és már nagyon bosszantó!Pedig nagyon gyakran pelenkázom. Általában éjszaka is. Próbáltam: nagyobb méret, kisebb méret, combgumit hajtogatni erre-arra, jobban meghúzni... DM Babylovera gondoltam még, de attól újszülöttként kipattogott, ezért tartok tőle. Mit próbáljak, ami elég szűk a combnál, és megbirkózik a sok rottyantással?
2011. okt. 16. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen a panpers premuim care pelusát használtuk, abban is volt ugyan baleset, de csak heti 2(amikor apa pelenkázott)

Néha még most is kifogok olyan aktívbabys pamperst, amiből a darabos kaki is ki tud szökni.

2011. okt. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg Huggies?!
2011. okt. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 hónapos koráig Pampers premium caret használtunk, nem volt az igazi, valahogy olyan, mintha az anyagán átszivárogna a cucc, nyirkos volt a body mindig, és büdi. Huggiest még nem vettem.
2011. okt. 16. 09:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Pampersnél én is úgy éreztem, hogy átereszt a pelus! Nyirkos volt a ruhája. Nekünk most bevált a Huggies, bár abban meg egy kicsit büdinek érzem a pisit reggelre, de kevesebb baleset van. Sok pelust próbáltunk már, de olyan még nem találtunk, amiből ne folyt volna ki a kaki egyszersem a 3 hónapos lányomnak. Függ attól is, hogy kaki közben milyen testhelyzetben van: ha ölben, akkor gyakrabban lesz a háta közepe is kakis, ha fekszik, akkor nincs annyi baleset.
2011. okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is elég volt megtalálni a megfelelő pelenkát, amikor ilyen pici volt a lányom. Mi ajándékba kaptunk toujours (remélem jól írtam) márkájú pelenkát, na ez volt a tökéletes. Nekünk nagyon bejött. A Lidl-ben kapható és nem is drága.

2011. okt. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tesco-s ZÖLD színű. Olcsó és nagyon de nagyon jó. Már 16 hónapos a lányunk, de még mindig azt használjuk.
2011. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sokáig használtam a Pennyben kapható BabyTime pelust, nagyon jó.
2011. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolók már felsoroltak sok jó pelenkát (tescós zöld, aldis is jó) de nekünk az "idő" jelentett megoldást a bokától nyaktig tartó "kifolyásokra"..Pár hónap múlva elkezdődik a hozzátáplálás, és akkor nem lesz olyan híg a "belevaló", és már nem folyik annyiszor ki.Akkor már szinte minden pelus jó lesz:-)
2011. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Valószínűleg tényleg érdemes az olcsóbbakat kipróbálni, ha úgyis kifolyik mindenből ;) Talán mire megtalálom az igazit, már nem is kell. :)
2011. okt. 16. 16:05
 10/10 A kérdező kommentje:
végül adtam még egy esélyt a babylovenak, és most nagyon bejött!!! A dupla combgumi verhetetlen, nagyon jól tart és magas a dereka. Legalábbis midi méretben jó. A többi említett áruház sajna legalább 1 óra BKV, szóval nem próbáltam őket. Köszi mindenkinek.
2011. nov. 22. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!