Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babád szoktad úgy...

9 hónapos babád szoktad úgy etetni hogy közben jön megy össze vissza, képtelen megülni étkezés közben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, borzalmas, hogy nem tudom rendesen etetni, az étkezőszékből is állandóan ki akar mászni.
2011. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

elsőnek, mi is szenvedünk az etető székben:)

ha abban eszik nem akarja megenni az adagját, de viszont ha a földön mászhat össze-vissza akkor megeszi,

te hogy szoktad megoldani ezt a helyzetet??

2011. okt. 16. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Többször adok keveset, egyszerűen megunja az evést.
2011. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem ikreim vannak úgyhogy tudom mi az mikor egyiknek kanalazod a kaját a kicsi szájába a másik meg csak úgy elmászik, eltapog. :D Én az autó ülésbe szoktam etetni őket :D mert ez praktikusabbnak tűnt, de volt hogy nekem sem akart enni valamelyik, akkor bizony kimaradt és 5 kanállal adtam a tesónak akkor kiverte a hisztit, hogy ő miért nem kap. :D Kicsit úgy kell csinálni mintha nem figyelnél rá, aztán mikor adod neki a kaját hidd el elfogja fogadni, mert örül hogy anya vele foglalkozik. Nálam ez bevált. :D
2011. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mászkáltok utánuk, az életben nem fognak az asztalnál enni!

Az én lányom is mászkálós akart lenni, de ha elment, nem kapott többet. Elég gyorsan rájött, hogy ha enni akar, érdemes egy helyben megülni a fenekén. :-)

2011. okt. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha elkezd ficánkolni, hisztizni, ki akar jönni a székből, akkor kiveszem, és nem kap többet, amíg vissza nem ületetem. De mostanában már nem szokta ezt csinálni, mert tudja, hogyha már kivettem az etetőszékből, akkor nincs több kaja, míg vissza nem ül.
2011. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kiskutyusok is így csinálják. Egyszerűen olyan nagy a mozgásigénye, hogy nem tud egy helyben maradni. Bár idegesítő, de hadd menjen, jó ez így. Később már fog tudni ülni egy helyben.
2011. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utólsó, azért szép dolog, hogy egy babát egy kiskutyához hasonlítsz. Fantasztikus szülő lehetsz. :D
2011. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy milyen szülő, azt nem tudom, de hogy nem látott még kutyát, az tény. Nos, nálunk már született pár alom. Elmondanám, hogy a kiskutya SOHA nem rohangál evés közben. Eszik, s ha jóllakott, folytatja a rohangálást, de amíg éhes, addig egy helyben marad és kajál. Ez tutifix, legutóbb épp 13 kaukázusi kiskutyus született itthon. Volt idő megfigyelni őket. :-)
2011. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!