Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor én vagyok képtelen...

Most akkor én vagyok képtelen arra, hogy normálisan bepelenkázzam?

Figyelt kérdés

Egyszerűen megőrülök!!!


Huggies 1es pelust (New born-t) vettem a kislányomnak (2 hetes), mert azt ajánlották. Egyszerűen kicsi rá. A köldöke simán kilátszik belőle.

Majd áttértünk a Libero 2-es pelusára(3-5 kg), de az meg túl nagy lenne? Kifolyik a kaki belőle... akármennyire is precízen próbáljuk pelusozni ... katasztrófa.


A kórházban is azt adták rá, ezért gondoltam azt, hogy akkor a libero tuti jó lesz.


Most mit csináljak? Próbáljunk ki még vagy 400 féle pelust? Hátha valamelyik bejön? Vagy tényleg mi vagyunk ennyire bénák???


2011. júl. 31. 21:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért is baj, ha a köldöke kilátszik a pelusból :) Bár, ha téged zavar...

Amíg pci a babád és a kaki szinte folyik, bizony megesik, hogy a háta közepéig kakis lesz :) Ez nem a te bénaságodon múlik, hanem a kaki állagán.

Az, hogy mekkora pelus kell, igazán a baba súlyától és a combocskák vastagságától is függ. Én eleinte csak a Huggiest használtam, ez gumis volt hátul is, de még így is néha kifolyt a kaki..

2011. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

neem ti vagytok bénák, próbálkozni kell a pelusokkal:))

a fiam 9,5 hónapos, a huggiest mai napig utálom.Ha kilóg belőle a köldöke akkor pici.

A libero kis méretét is utáltam, nekünk is kifolyt belőle minden!

Nekünk az elején a pempers new born jött be.Mikor elfogyott tescos saját márkásat vettünk, az nagyon tetszett!!!Sokáig használtuk.Aztán rossmanosat, meg kaptunk néha pemperst, most a DM saját márkásat...de sokat próbálgattunk mi is...

ja és 3-4 hónapos kora között tök mindegy volt mit adok rá, mert egy nap 1x tuti a háta közepéig kakis lett...

Válts pelust, jó babázást:)

2011. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Az első hetekben szinte az összes pelusból kifolyt a kaki...aztán később nem.

Próbálj ki esetleg másféle pelusokat is, hátha egy másikféle (Pampers vagy Tesco-s stb.) beválik, de szerintem türelem, lesz ez még jobb is.

2011. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én a Pampers-t veszem születése óta, a kaki még sosem folyt ki, a pisi is mostanában, ha éjjel sokat pisil és nem fér bele. 1,5 éves


Először ezt vettük:


[link]


Pár hósan váltottunk erre:

[link]

2011. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köldökös dolgot azért írtam, mert a védőnő azt mondta, hogy a köldökcsonk leesése után, amíg ápoljuk még, ne látszódjon ki és gézt tegyek rá.


Most akkor ezekszerint, az se baj, ha kilátszik ???

2011. júl. 31. 21:36
 6/21 anonim ***** válasza:

Nekünk huggies-ból a popsitörlő nem jött be, pedig az egyik legdrágább fajta. Egyszer le volt árazva, vettünk belőle, de alig vártuk, hogy elfogyjon. Pelenkáját nem próbáltam.


Ami nekünk működött 3-as méretig, az a sárga színű Tesco-s pelus volt, 1-es és 2-es méretben azt használtuk, nem folyt ki semmi, tök jól működött. Olyan pici korban a libero-t túl vastagnak, a Pampers-t túl vékonynak találtuk, de 3-as mérettől már Libero-t és Pampers-t használunk, most 4-es méretben már csak Pampers-t, mert bevált nagyon.


Egyébként nem hiszem, hogy ti vagytok a bénák, 2 hét alatt már kellett egy párszor pelenkázni, ki kell próbálni mást is, hátha bejön. :-/

2011. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a köldöke ne látszódjon ki, még a köldökcsonk leesése után is ápolni kell, jól mondta a védőnő!
2011. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

nekünk a pampers jött be!

és arra figyelj, hogy miután tisztábatetted, húzd ki a comján végig belül a gumit! mind a kettőt.

2011. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Combocskája vékony ... lehet, hogy ezért nem jó se a huggies se a libero neki???
2011. júl. 31. 21:47
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekünk a pampers vált be!
2011. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!