Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én fiam nem beszél 22...

Csak az én fiam nem beszél 22 honaposan? Már megörint nem mond semmit, csak ö, meg mutogat, már lassan 1 éve.

Figyelt kérdés
hiába beszélek,mondoka stb.semmi,mondom hogy mondja anya,de semmi,olyan rossz ez nekem.gond lehet?annyira bánt,hogy legtöbben már 1,5 évesen beszélnek.csak mama,papa,baba.honnan tudom meg hogyha gond lenne?csak azt ne irjátok,hogy minden gyerek más,mert ezt tudom,meghogy a fiuk késöbb érnek,mert ez meg nem mindig igaz.
2011. okt. 16. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Áááá,a fiam is csak 2 éves kora után kezdett beszélni.Összetett mondatokkal
2011. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 26 hónapos és dettó ugyanez a helyzet,már befordulok...egyszerűen nem hajlandó rá,pedig mindent megért...Logopédus nézte,ő azt mondta vigyem el mozgásterápiára,készülünk is,csak most betegség jött közbe.
2011. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem beszél egy szót sem? Fülészeten (gyerekorvosnál) voltál már vele?


Mert az én keresztfiam pl: 3,5 évesen még nem beszél annyit és annyira érthetően, mint kortársai, később kezdett beszélni, de a gyerekorvos azt mondta, hogy ne aggódjunk. VIszont a védőnő pár hete már "autizmus jeleit véli felfedezni".


Szerintem folytasd úgy, ahogy eddig, esetleg egy gyerekorvossal beszélj. Ha abszolút semmit sem beszél, nem is gügyög, nem utánozza a szavakat, s nem is próbálkozik ezzel, akkor időben lehet fejleszteni.


Kitartást.

2011. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ez tényleg normális a kisfiúknál nem kell aggódnod. ez nem jelent semmi rosszat, nem kevésbé okos vagy tehetséges, sőt, én 3 kisfiút ismerek, akik 2,5éves korul kezdtek beszélni, és mindhárman okosabbak az átlagnál :)
2011. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
gügyögni szokott,habár már egy ideje nem,annyit mond,hogy mama,baba,papa,és ennyi.mindent megért,hallásával nincs gond,utasitásokat teljesit,hallja,és érti amit mondok.söt azt is jelzi,hogy pisilnia kell,most vagyunk leszokoba a pelusrol,szépen haladunk.21-02-nek milyen mozgásterápiára lehet vinni.mozgással nincs gondja.
2011. okt. 16. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:
az en 22 honposom se beszel, csak anyit mint a tied ,par szot de mindent megert.
2011. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!