Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van ha lenyelte a fogát?...

Mi van ha lenyelte a fogát? Többi lent

Figyelt kérdés

Foggal született, és most vettem észre h hiányzik az a része ami kint volt az ínyéből. Állandóan csikorgatja gondolom akkor történhetett vele valami. A fog kicsi volt lassabb nőt mint a többi sárga is volt, meg mozgott is. Ki fogja tudni kakilni?

1 éves


2011. okt. 17. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minden probléma nélkül kikakizza.
2011. okt. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy gyöngyöt nyelt la a papucsomból a kisfiam.Kikakilta,a Tiéd is ki fogja,nyugi!
2011. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krisztivan ***** válasza:
Kikakilja.Én 6 évesen elcsúsztam a kádban és az első kettő felsőt lenyeltem ijedtemben(már mozogtak).Utána reggel kerestük a wc-ben.Meglettek:-)Ezek voltak az első kieső fogaim.
2011. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kikakilja, persze, simán :) Az öcsém is nyelt fogat egy biciklis borulás közben, és neki is "kijött" két nap múlva :)
2011. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) akkor megnyugodtam:)
2011. okt. 17. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!