Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár nappal ezelőtt írtam ki...

Pár nappal ezelőtt írtam ki egy kérdést, hogy az 1 éves fiam lenyelte a körte szárát. Figyelem a pelust azóta is, de semmi feltünőt, nem oda illőt nem tapasztaltam. Vajon megemésztette?

2011. okt. 9. 10:15
 1/4 A kérdező kommentje:

Mert ugye ez csak növényi rész,tehát a gyomorsavnak el kellene vele bánnia,de aggódom azért.Ha megakadt volna neki valahol,azt észre venném?Mármint akkor csinálni szokatlan dolgokat?Igaz a kakija darabos(most sajnos hasmenése van egy jó ideje,a foga miatt),de nem nagyon tudom megállapítani h azok a darabkák a körte szárától vannak vagy esetleg mástól.


(bocsánat ha kicsit gusztustalan voltam)

2011. okt. 9. 10:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogzás nem okoz hasmenést csak hígabb székletet a fokozott nyáltermelődés miatt. Ha hasmenése van, akkor vidd orvoshoz.

A körte szártól a világon semmi baja nem lesz. Fölösleges figyelgetni. Próbálj meg kevésbé görcsölni.

2011. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igyekszem :(

Igen,holnap viszem orvoshoz,mert szerintem sem normális,hogy hasmenése van már egy hete.De ugye én betudtam fogzási folyamatnak,mert szegénykémnek 6 foga jön egyszerre és nagyon nehezen viseli.

2011. okt. 9. 10:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én sem a körte szára miatt aggódnék, hanem az egy hete tartó hasmenéstől. Ez nem normális.
2011. okt. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!