Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjuk meg a hordozást...

Hogy oldjuk meg a hordozást ebben az időben ami most van? 18hós kiscsaj

Figyelt kérdés
Szóval aug 10-én kezdett el menni de még hamar elfárad utcán. 5-10perc és akar jönni rajtam/kezemben. Babakocsit ne szereti,már nincs is mert eladtuk. Kapott most csizmácskát ha megyünk ittho levegőzni, de még ha pl nagyihoz még annyit nem gyalogol. akkor Meitait használunk.Gondolkodunk a hordozótakarón(pl Gremese fajták) vagy a hordozós kabáton(naturbaba) S az alá nem kéne annyira beöltözni... Most tegnap is amikor mentünk a nagyihoz volt rajta harisnya,legging,kkordbársony gatya,fent body,pulcsi,és kord kabát s a MT. Ja és zokni s meleg tutyi... De utána mentünk a Köki terminálba ott vagy 10percig tartott levetköztetni és ujra felkötni.. Ott ugyanis nem kutyagolhatott mert minden üzletbe bement és tömeg is volt... Mit csináljunk? 18hós kiscsaj aki 8,5kiló
2011. okt. 17. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Hiba volt eladni a babakocsit. Egy ekkora leányzó még persze,hogy nem bír kitartóan menni.A kendőkkel is magaddal szúrsz ki,ha hosszú útra mentek. És mi van ha elalszik?

Ha valami igazán csajos,mintás babakocsit vennél,és vinnél magaddal játékokat és könyvet nem lehet,hogy benne maradna?

2011. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Ne haragudj, amiért ilyet írok, ne ess kétségbe.

8,5 kg-ós pihebaba? Mit szólnál 12-13 kg-oshoz, aki még csak egyéves és a tesó fejlődésének tükrében előreláthatólag 3-4 hóig még cipelni kell.

Ne haragudj, de szerintem nem hülyeségből találták ki a babakocsit. A sportkocsik még könnyűek és olcsóbbak is.

2011. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én beöltöztetném annyira, mintha simán sétálni mennétek, mert akkor ha elfárad, akkor felveszed, ha sétálni akar, leteszed. És a kabáttal/takaróval macera állandóan öltöztetni, vetkőztetni, kibugyolálni, bebugyolálni.
2011. okt. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sia!


Én ha mei-taiba viszem ugyanúgy öltöztetem!Hisz a mei tai nálunk már csak a hóna alá ér, az szerintem nem is melegít mint a kendő!


De szerintem sok volt a harisnya legging bársonygatya!!!!Mi lesz ha minusz lesz?



DE jók lehetnek a hordozós kabátok, bár mi nem hordozunk annyit, mi sokszor autóval megyünk!


Mellesleg én babás vagyok, és 13 kiló a lányom, de nem jelent gondot a hordozása, még túrázni is járunk így, szóval ha a kérdező kérdez valamit a kendőről/mei tairól akkor nem hinném, hogy arra kiváncsi hogy szoktassa babakocsiba!



22 hós kislány és 10 hetes pocakbabi anyuja

2011. okt. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Urtolsó vagyok!


Az lemaradt, hogy szerintem is annyiból fölöfleges, hogy akkor ha ki be mászkáltok, akkor cipelheted a meleg ruháját ha le akar menni!


Szóval mondjuk elindul gyalog felöltözteted, akkor viszed a kezedben a hordozód kabit!Utána felkéreckedik, és akkor az Ő meleg ruháit cipelheted...


Szóval most szerintem a kellő öltözet és úgy kösd magadra

2011. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Első: Nem kendőben hordozo hanem Mt-ben és az más mint a kendő.. Vittem neki kaját,nasit,könyvet kedvenc plüssét és semmi eredménye nem marad meg benne.

2. Lehet hogy tulöltözött volt kissé de az apuka vitte neki nincs olyan kabátja ami alá befér,ha én viszem akkor nem adok rá ennyi mindent..

Lehet h olcsóak a sport kocsik(tetszenek is a futókocsik de utálja:(()

3: Ha sétálunk akkor kézben veszem fel, a kérdés főleg a hosszabb kirándulásokra vonatkozik..pl a nagyihoz vagy dédihez buszozni.

4: Köszi szépen h kiálltál mellettem:) Ő ilyen h hurcibálni kell a kis popóját:D:D

Ez egy vékonyabb kord gatya volt amikor mentünk akkor hideg volt nagyon.Én is a téli hosszu zoknit vettem fel..


Azt hiszem az lesz a megoldás hogy kérek/veszünk egy hordozókabit s ha hosszabban megyünk akkor abban megyünk kevésbé felöltzve és ha meg csak sétálni akkor felöltözünk mindketten s sétálunk lábon.Rájöttem csak akkor kéredkezik fel ha megijed:)Itt egy suli mellettünk igy sok diák jér itt akik nagyobban mint mi..


De azért jöhet további vélemény:)

2011. okt. 18. 16:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen megértelek, nekünk is volt ölbecipelős időszak, de miután elindult, és megtanulta stabilan járni, már nem igényelte, hogy ölbe vegyem. A babakocsiról annyit, hogy szerintem ez ilyen időszakos dolog, az én lányomnál is volt, hogy ordított benne, akkor ölbe cipeltem, na meg közbe toltam a kocsit. Kicsit hamar adtátok el, lehet, hogy újra megszerette (eltűrte) volna. Az én lányom most 23 hónapos, de ha hosszabb útra megyünk gyalog, akkor elüldögél benne, és nézelődik, de ez nem mindig volt így, volt, hogy kimászott belőle, és úgy tolta:D Akkor kényszerpihenőre állítottuk a kocsit, és elővettük a tolhatós biciklit, sajnos neked ez már nem lesz jó az évszak miatt. A súlya miatt nem cs*sztett a védőnő? Mert az én lányom 23 hónaposan 11kg, és állandóan szívja a vérem, hogy alultáplált a gyerek. Bocs, hogy megkérdeztem, csak engem mindig ezzel piszkál, és már az agyamra megy vele, mert egészséges, örökmozgó, csupamosoly kislányom van:D
2011. okt. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én is a súlya miatt lepődtem meg,mert 14 hónapos kislánysom 9,4 kg,és most mondták a gasztron,hogy alultáplált.Egy kicsit kiakadtam.
2011. okt. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok kedves utolsó 2!Lehet h korán adtuk el a kocsit.. De kocsit tudunk venni másikat is!Egyébként volt nálunk egy kölcsön.Fél órát volt el benne és annyi... Utána orditás.Akár kapott kaját akár inni...


Sulya meg: hát ő eleve kicsi baba volt amikor született,2600grammos volt,most szombaton lesz 18hós. Sajnos most derült ki pár hónapja hogy B12 hiánya van és ezért nem rakodik le rajta a kaja. Egyébként már jobban eszik. De pl főzeléket abszolut nem fogadja el csak a darabosat. tápszert se issza meg,ma elöször ivott pohárból egyedül:) Olyan kis ügyes. Egyébként ő is jó kedélyű,aranyos baba. Egyébként mi is járunk gasztróra vele,szerencsére csak ennyi a baj h b12hiánya van... (ő az akinél vitáznak a dokik h szurni vagy enni...

2011. okt. 20. 13:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne aggódj a súlya miatt. Tök normális. A lányom most 7 éves, ebben a korban ugyanilyen volt. Most gyönyörű az alakja se nem kövér, se nem gizda. Miért nem próbálod meg a bébitaxti? Bár nem biztos, hogy tudja még hajtani, de van olyan aminek nyele is van és így Te is tudod irányítani. Ha megunja, vagy elfáradt, akkor persze cipeleheted a gyerekkel együtt. ;)
2011. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!