Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hetes babám pár napja...

14 hetes babám pár napja mindig sírva ébred, de olyan keservesen sír, hogy alig lehet megnyugtatni, mitől lehet ez? Amúgy egy kedves vigyorgós kiscsaj.

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 21:43
 1/4 anonim válasza:
0%

Nekem nincs gyerekem, de én egészen biztosan vinném azonnal a háziorvoshoz :((((((. Úristttttteeenn, bármi baja lehet. Az öcsémnek, aki már 22 éves, neki pl bélcsavarodás volt csecsemő korában:((((. A babák ilyenkor sírnak :((. Jajjj, istenem.

Bocsáss meg, ha hülyeséget írtam. Csak olyan rémisztő volt :S, amit írtál. Lehet, hogy eltúlzom, de én megijednék :S..

2010. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Enyém másfél éves (!!!!) és a mai napig szinte mindig így kel... Az enyémnek az a baja, hogy nem alszik eleget, még idejekorán mindig felébred valamitől.

Fél órát kell simogatni, dúdolni neki ébredés után mire magához tér.


Már én is unom ezt az állandó sírósdit :(((

2010. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányom 18 hós, ő akkor szokott sirva ébredni, ha nem alussza ki magát, felzavarja valami, magyarán nem pihente ki magát.
2010. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, azért nem kell rémképzetekkel traktálni a kérdezőt! ha sír egy kisbaba, akkor nem kell azonnal futni az orvoshoz, mert akkor naponta 20x is mehetnénk :)) Nem lehet, hogy megéhezik és azért sír? Az enyém csak mocorogni kezdett, ahogy ébredezett, de már rögtön ordítani kezdett... a szemét ki se nyitotta még. Ahogy érezte, hogy úgy tartom, ahogy szopizni szokott, rögtön elhallgatott... A 3. hónapban fejlődési ugrás van, ilyenkor többet szoktak enni a babák, hamarabb megéheznek.
2010. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!