Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom 2 hónapos és pont ma 2...

Lányom 2 hónapos és pont ma 2 hetes. Megfázott. Mit tehetek még érte?

Figyelt kérdés
Jó meleg van a szobájában, szívjuk az orrát. Mit tehetek még érte? Nagyon féltem. Nagyon taknyos, néha köhög.
2011. okt. 18. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne legyen túl meleg a szobájában és ne is öltöztesd túl. Ha a nagy melegből kiviszed,akkor hamarabb megfázik,mintha a szoba hűvösebb.
2011. okt. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó meleg a legrosszabb 22 foknál semmi esetre se legyen melgebb. felöltöztetve pedig úgy legyen hogy ne izzadjon de ne fázzon.

orrot szívni és ha jobban köhög egy ekkora babával én mennék az orvoshoz.


nekem a lányom 3 hósan betegedett elöször, akkor mivel köhögött elvittük az orvoshoz. most 1 éves ugyan úgy beteg, de nem vittük mert nincs láz, ezt valahogy átvészeljük.

2011. okt. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az sem jó ha túl melegben van...ha bedugul az orra akkor babáknak való sóoldatot csepegtethetsz az orrába.... tapasztalatból irom,a nagy lányom 4.5 hó.-san volt megfázva szintén köhögött is,elmondtam a védőnőnek aki azt mondta,hogy nincs semmi baja és nem kell neki semmit sem adni,mert a babáknál sűrűn van ilyen...lerakodott neki és aztán kezdődő bronhitis lett a vége! :(( Háááát mit mondjak??? Elég erős antibiotikum kúrát kapott aztán a dokitól!!!Szerintem vidd el orvoshoz,majd ő megmondja hogy mit tehetsz!!!
2011. okt. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sterimar babyt használunk. De ennek ellenére is nagyon szörcsög.
2011. okt. 18. 08:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 7 hónapos és születése óta már harmadszor taknyos. Ha nincs láza és alapvetően jól van, akkor nyugi, meg fog gyógyulni. Ha gondolod vidd el dokihoz, de semmit nem fog mondani. Esetleg c vitamint adhatsz neki, ártani biztos nem árt.
2011. okt. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is náthás, ő 7 hónapos. Kicsit köhög is, de úgy veszem észre hogy akkor, amikor nem kap levegőt az orrán, vagy visszacsorog neki a váladék a torkára. Én vettem neki cebiont, hársfateát kap melegen, baby luuf balzsammal kenem a hátát és éjszaka kamillateát gőzölögtetek neki amikor alszik. Ja, és Sterimarral és orsszívóval tisztítom a nóziját. Már egyszer volt náthás, és akkor is hál Istennek 3 nap alatt rendbe jött ezekkel a módszerekkel. Remélem most sem lesz másképp. Ha elviszem orvoshoz, a mi dokink egyből antibiotikumot ír fel, pedig egy másik orvos azt mondta, hogy amíg nincs láza, addig nem indokolt. Ha még továbbra is köhög, akkor meg Stodal szirupot veszek neki. Jobbulást nektek!
2011. okt. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!